İstikbal Deco Halı Modelleri 2015

Ev dekorasyonunda isim yapmış en büyük mobilya markalarından biri olan İstikbal Mobilya Ev Tekstili‘nden Halılara kadar tüm ev dekorasyon ürünlerinin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

İstikbal Mobilya, ürettiği halı modelleri ile de evlerin şıklığına estetik katmakta ve bambaşka dünyalar oluşturmaktadır. İstikbal Halı modelleri farklı renk ve desenlerden oluşuyor. Sayısız halı modelini tüketicilerin beğenisine sunan İstikbal genç odası, çocuk odası ya da misafir odası gibi her yaşam alanının ruhuna uygun farklı tasarımlara imza atıyor. İstikbal Halı modelleri kalitesi ve göz alıcı desenleri ile başta ev hanımları olmak üzere görenleri büyülerken ekonomik fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile de şaşırtmaktadır.

İstikbal Deco Yatak Odası Halı Modelleri 2015

İstikbal halı modelleri oda halıları, yatak odası halıları, cocuk odası halıları ve banyo paspasları olmak üzere 4 ana grupta üretilmekte ve satışı gerçekleştirilmektedir. DECO Halı markası ile tüketiciyi eşsiz güzellikteki halılarla buluşturan İstikbal, oturma odası halı modellerindeki Avangart serisi, Brilliant serisi, Concept Line serisi, Leather serisi ve Trendy serisi evlerin havasını değiştiriyor.

İstikbal Deco Cocuk Odası Halı Modelleri 2015

İstikbal Deco halı modelleri ile hem huzurlu ve konforlu mekanlara sahip olacaksınız hem de misafirlerinizi hak ettikleri şekilde ağırlayacaksınız.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir