İşbirden Yeni Seriler

Yatak ve ev tekstili ürünleriyle tüketicilerine sağlık ve konfor sunan İşbir, yeni seriler hazırladı. Birbirinden şık nevresim takımlarının yer aldığı 4 ayrı seri, ihtiyaca ve zevke göre çeşitli alternatifler sunuyor. Birçok farklı dokuma tekniğinin, ipliğin ve şık desenlerin kullanıldığı İşbir nevresim takımları özel tasarımlar arayanlar ve İşbir kalitesinden vazgeçemeyenler için mükemmel tercihler olabilir.

İşbir nevresim takımları

Trend Line Serisi: % 100 pamuktan üretilen Trend Line serisi, cildi hassas olan kişiler için özel olarak üretildi. Bu rahat ve sağlıklı seride erkekler için tasarlanmış özel desen çalışmaları bile yer alıyor.

Style Line Serisi: saten ve baskılı dokuma tekniklerinin kullanıldığı nevresimlerde 4 farklı desen alternatifi bulunuyor. Modern desenleri ve saten dokumasıyla Style Line Serisi çok şık ve farklı.

İşbir Ev Tekstili Nevresim Modelleri

Jacquard Line Serisi: %100 pamuk iplik saten ve jakar dokuma tekniği ile hazırlanan seri, trend renkler olan taş ve pudra gibi yumuşak renklerden oluşuyor. Özellikle Jacquard Line renkleriyle çok cezp edici.

Midnight Line Serisi: yine jakar dokuma tekniğinin kullanıldığı bu serinin en önemli özelliği hava geçirgen bir yapıya sahip olması. Bu yüzden Midnight Line Serisi terletmiyor ve vücut ısısını dengeliyor.

İşbir’in Trend Line, Style Line, Jacquard Line ve Midnight Line serilerini, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan İşbir mağazalarında ve İşbir Uyku Merkezlerinde bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir