İntema Mutfak Modelleri 2015

Evinizin içinde ayrı bir dünyadır mutfaklarınız. Özellikle kadınların ve belki de kimi erkeklerin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Yemek yapmaktan zevk alan herkesin kullanışlı ve estetik olarak güzel bir mutfak kullanmak istedikleri de bilinen gerçekler arasında. Böyle bir mutfakta yapılan her şeyin zahmet olmayacağı gibi yemek yapmayı ya da yemeği sevdirme gibi bir özelliğinin olması da cabası olacaktır. Davet ettiğiniz yakınlarınızı güzel ve konforlu bir mutfakta ağırlamak isteyebileceğiniz gibi yalnız size özel bir dünya olarak kalmasını da isteyebilirsiniz. Amacınız ne olursa olsun iyi bir mutfak olmadan bunları gerçekleştirmeniz mümkün olmayabilir. Mutfak severler kadar herkesin dikkatini çekmeyi başaran İntema mutfaklar bu başarıyı yeni yılda da sürdürmeye devam edecek.

İntema mutfak ihtiyaçlarınızdan öteye geçerek fonksiyonelliğini estetiğiyle beraber 2015 de bir adım daha öteye taşıyan seçkin markalardan biri. Türkiye geneli yaygınlaştırdığı mağazalarında çok hoşunuza gidecek kampanyalarla birlikte sizleri bekliyor. Her biri üstün özellikteki İntema mutfak modelleri herkese ayrı mutfak ilkesiyle seçeneklerini olabildiğince geniş tutuyor. 2015 İntema mutfak ahşabın klasikliğinden vazgeçemeyenlere carmin, beyazın modern duruşunu ayrı tutanlara solido, alüminyum ve camın birleşimiyle farklılığı ile sıyrılmak isteyenlere elegance, zarif yapısını mutfaklarında görmek isteyenlere ise inova gruplarını sizlerin beğenisine sunuyor. 2015 İntema mutfak koleksiyonunda bu isimleri daha farklı özelliklere ve çizgilere sahip adora, lumina, vega, montano, goldie, natura, bambu, skala, amazon, dali, asmira ve open izliyor.

Yeni Sezon İntema Mutfaklar

intema-adora-mutfak intema-bambu-mutfak intema-carmin-mutfak intema-dali-mutfak intema-elegance-mutfak intema-inova-mutfak intema-sienna-mutfak intema-skala-mutfak intema-solido-mutfak intema-vega-mutfak

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir