İngiliz Tarzı ile Evinize Samimi Bir Hava Katın

Evinde aşırılıktan kaçmak isteyen sıcak ve samimi bir ortam arayanlar için İngiliz tarzı ev dekorasyonları tam size göre. Bu tarz ile evinizin mobilyalarını ahşaptan ve eski görünüme sahip mobilyaları kullanarak nostaljik bir hava katabilir, koltuklarınızı rahat ve sade modellerde seçerek samimi bir ortam yaratabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız renklerde kahverengi ve tonları ile birlikte mavi, yeşil, pembe ve beyaz rengini harmanlayarak harika dekorasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz.

ingiliz yatak odası

ingiliz yatak odası

Çiçek ve Meyve Desenli Dekoratif Ürünler

Mutfağınızda kullanabileceğiniz yemek takımlarını çiçek ve meyve desenli porselenlerden seçebilir, mutfağınızı beyaz renginin ağırlığında düzenleyebilirsiniz. Ahşap mutfak dolapları, granit tezgâh, parke zemin, fener lambalar ve mutfağınızda bulunacak çiçekler ile İngiliz tarzını yakalayın.

ingiliz mutfak

ingiliz mutfak

Salonunuz için sade renkte seçtiğiniz koltuklarınızı rengârenk çiçek desenlerinin bulunduğu yastıklarla süsleyebilir, duvarlarınızı desenli duvar kâğıtları ile kaplatabilirsiniz.Banyonuzu açık renklere hâkim bir şekilde hasır sepetler, desenli havlular ve ahşap dolaplar ile dekore edebilirsiniz.

ingiliz ev dekoru

ingiliz ev dekoru

Doğanın içerisinde bulunmak rahat, samimi ve sıcak bir ortamda oturmak isteyenler için bu çokta zor bir şey değil, günümüz ile harmanlayabileceğiniz İngiliz tarzı ev dekorasyonu sizleri bekliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir