Ikea Yataklı Kanepe Beddinge Lovas

Ikea dünyanın her yerinde yeni mağazalar açan, kriz süresince de büyümesini sürdüren ender markalardan biri konumunda. Ev mobilyası ve aksesuarları alanında hizmet veren Ikea ülkemizde de İstanbul’da başladığı dev mağaza açılışlarına Ankara ve diğer şehirlerimizde devam ediyor. Ikea’yı diğer ev eşyaları üreten firmalardan ayıran temel özellik her yıl ürünlerinin farklı ve bağımsız tasarımcılarla çizilmesi ve üretilmesi. Bu sayede Ikea ürünleri her yıl yenileniyor. Ayrıca Ikea’dan aldığınız ürünler fiyat ve taşıma açısından da oldukça uygun.

Ikea Yataklı Kanepe Beddinge Lovas – Kanepe Fiyatı 579 TL

Ikea Beddinge Lovas 3’lü yataklı kanepe öncelikle sağlamlığı ile dikkat çekiyor. Çelik iskelet uzun yıllar dayanabilecek kadar sağlam. Ayrıca ayaklar da polipropilen plastik sayesinde uzun süre dayanabilecek kadar güçlü. Kanepe kılıfında %75 oranında, yatakta ise %79 oranında pamuk ile yumuşaklık sağlanmış. Kılıflar değiştirilebiliyor ve yıkanabiliyor. Özellikle yatak kılıfı kolaylıkla çıkarılıp temizlenebiliyor.  Yatak uzunluğu 200’cmyi bulduğundan normal ebatlardaki bir insan rahatlıkla uyuyabilmekte. Ayrıca Ikea Beddinge Lovas 3’lü yataklı kanepe 71 cm oturma derinliği ile de içine gömülebileceğiniz çok rahat bir ürün.

Beddinge Lovas kanepeler beyaz, kirmizi, gri, kahverengi ve mavi renk alternatifleriyle, gecen yildan daha dusuk fiyat garantisiyle 570 TL fiyatina satilmakta.

Etiketler:
1 Yorum
  1. Mehmet says:

    IKEA nın kanepeleri ve diğer ürünleri gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli oluyor, bu yataklı kanepe de çok şık ve güzel gözüküyor, kısa zamanda alıp denemek lazım

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir