Ikea Yatak Odaları 2015 Modelleri

Kendinize özel bir dünyayı yine özel bir marka ve ürünleriyle süslemek isteyenler için Ikea zengin bir koleksiyon hazırlamış. Ürünlerinde çizgisini bozmadan alternatiflerini genişleten Ikea yatak odalarını da 2015 de özenle dizayn edecek.

2015 Ikea Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Resim 1

Koleksiyonlarında fonksiyonelliği ile ön planda olan Ikea hayatınızın toparlayıcısı yatak odalarınıza yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor. Kullanışlılığı her şeyden önemli tutan marka konforun kusursuz olması gereken yer yatak odalarında bu dengeyi çok iyi sağlıyor.

2015 Ikea Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Resim 2

Beyazın ve soft tonların hakim olduğu Ikea 2015 yatak odalarında rahatlığınız ve zevkinizle ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Yatak odaları mobilyalarıyla beraber yine dekoratif oda aksesuarlarınızı ve çok amaçlı yan ürünlerinizi de yine Ikea çatısı altından temin edebilirsiniz. Aynı üniteden hem çamaşırlık hem de çalışma masası ya da makyaj masası olarak faydalanmanız da mümkün.

2015 Ikea Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Resim 3

Yatak odalarında görmeye alışkın olduğunuz şifonyerler yerine veya beraberinde Ikea’nın kullanışlı kutuları da tercihleriniz arasında yerini alsın. Kutuları dilerseniz bir araya getirip benzeri bir görüntü çıkarabilir dilerseniz de odanızın uygun yerlerinde ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

2015 Ikea Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Resim 4

Kitaplardan vazgeçemiyorsanız ve yeriniz yeterli değilse ya da kalabalık görüntüleri sizi rahatsız ediyorsa Ikea 2015 yatak odalarına göz atmanızda yarar olacaktır. Yatak odalarınızın şıklığını tamamlayan en önemli unsur yatak başlığınızın ya da dolabınızın duvarla arasında kalan boşlukları kitaplık olarak Ikea sayesinde değerlendirebilirsiniz.

2015 Ikea Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları Resim 5

Markanın o bölgelere özel tasarlanmış rafları sayesinde gizli kütüphanenizi yaratmak sizin elinizde. Giysilerinizle başınız beladaysa yine Ikea’nın 2015 özel yatak odası dolap aparatları sayesinde daha çok eşyayı dolaplarınıza sığdırabilirsiniz. Bu aparatlarla odanızın bir köşesinde daha özgür alanlar yaratmak ta bir diğer alternatifiniz olabilir.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir