IKEA Çocuk Mobilyaları 2015

Son zamanlarda televizyonda çıkan Ikea reklamları ve özelliklede müziği herkesin hoşuna gidiyor. Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet veren Ikea, hayatımızın bir parçası oldu. Aynı zamanda bu markın ortak beğenisi de çok fazla.

IKEA Çocuk Odası Mobilyaları 2015

Ikea’nın bütün ürünleri çokça tercih ediliyor, özellikle de yatak odası takımları ve oturma grupları en beğenilen Ikea ürünleri. Şimdi Ikea sempatinizi arttıracak çocuk mobilyaları da var. Ikea’nın 2015 tasarımları arasında çocuk mobilyalarına da yer verildi. Çocuklar bu mobilyalara bayılacak.

IKEA Çocuk Mobilyaları 2015

Çocuk odası dekorasyonları için birbirinden şık çocuk mobilyaları onları çok sevindirebilir. Bu yılbaşı için çocuklarınıza hediye alırken Ikea 2015 çocuk koleksiyonunu da bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. Küçük masa ve sandalye takımları, çocuk koltukları, hayvan figürlü yumuşak minderler ve keyifli salıncakların yer aldığı Ikea çocuk koleksiyonu, çocukları mutlu ediyor. Bunun yanında bebek odası ve çocuk odası takımları da onların dünyasına hitap edecek kadar güzel ve yaşayan tasarımlar.

2015 IKEA Çocuk Modelleri

Çocuklar, kendilerine özel olan mobilya ve aksesuarları keyifle kullanabilir ve kendilerine olan güvenlerini kazanabilirler. Onlar için aradığınız her eğlenceli ve gerekli ürünü Ikea mağazalarında bulabilirsiniz. Hepsi rengarenk ve hepsi eğlenceli tasarımlar. Çocuklar için keyifli zaman geçirmek ve eğlenmek ne kadar önemli ise sizin içinde dekorasyon ve mobilyanın işlevselliği o kadar önemli. Ikea, “Aradığın her şey Ikea’da” sloganıyla 7’den 70’e herkese hitap edebiliyor.

Etiketler:
1 Yorum
  1. NİHAL OLCAY ÖZ says:

    Sayın IKEA yetkilileri tüm ürünleriniz süper ben 25 yıldır antalyadayım ama ailem izmirde her gittiğimde mağazanızı dolaşıyorum her şey süper ve ürünleriniz her eve çok uygun küçük evler için dahi çok güzel tasarımlarınız var çok merak ediyorum antalya gibi bir turizm şehrine neden bir mağaza açmıyorsunuz inanın çok talep olacağından eminim çünkü buradaki mağazalarda hep standart ürünler var ama siz alışılmışın dışında ürünler sergiliyorsunuz eğer buraya bir mağaza açarsanız en çok ben sevinirim arkadaşlarıma hep bahsediyorum acaba talebiniz oldu uygun bir yermi bulamadınız merak içindeyim ama burda diğer şehirlerden daha çok talep göreceğinizden eminim. size yanlızca içimden geçenleri bilmenizi istedim tüm IKEA yetkililerine SAYGI VE SEVGİLERİMİ iletiyorum …

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir