Hello Kitty Banyo Aksesuarları

Hello Kitty’nin aksetmediği ürün neredeyse kalmadı. Çantalar, takılar, giysi, telefon ve benzeri birçok eşya ya da aksesuar üzerinde gördüğümüz Hello Kitty desenlerini herkes seviyor. Biraz genç işi bir desen olsa da yine de çoğu insan Hello Kitty ürünlerinden hoşlanıyor. Modadan dekorasyona her alanda görmeye alışkın olduğumuz Hello Kitty şimdide banyo aksesuarlarında yerini aldı. Çok da şaşırtıcı bir durum değil fakat gerçekten de çok sevimli ve sempatik görünüyorlar.

Hello Kitty Hafele Banyo Aksesuarları

Bu özel koleksiyon Hafele tarafından tasarlandı. Hafele’nin birçok ürünü ve mobilyası zaten çokça tercih ediliyor ve beğeniliyor. Hello Kitty koleksiyonu da Hafele mağazalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olacak gibi görünüyor. Özellikle çocuk ya da genç kız banyoları için hem genç hem de şık bir seçim.

Hafele Hello Kitty Hafele Banyo Malzemeleri

Hello Kitty koleksiyonunun renk ve model alternatifleri de bulunuyor. Gold ve silver renkler, flower ve apple desenler ya da classic Hello Kitty tarzlarından istediğinizi seçebilirsiniz. Kırmızı kalpler ya da kristaller, renkli çiçekler ya da altın zenginliği ile banyo dekorasyonlarına canlılık geliyor.

Hello Kitty banyo aksesuarlarının fiyatlarını merak edenler için hemen söyleyelim, fiyatlar uçuk değil normal.

Hello Kitty Sabunluk : 28 tl
Hafele Hello Kitty Diş Fırçalığı  : 31 tl
Hello Kitty Sıvı Sabunluk : 44 tl
Hello Kitty Klozet Kapağı : 151 tl
Hello Kitty Square Lavabo : 311 tl

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir