Gülen Boya Renk Kataloğu

1945-56 yılları arasında “Polisan Boya” olarak kurulan “Gülen Boya” şirketi ilk ticaretine 1945-56 yıllarında fason dokuma mallar üreterek ticaret hayatına başladı. Zeytinburnu’ndan sonra Kâğıthane’de üretimine devam eden Gülen Boya şirketi gerçekten uzunca bir geçmişe ve ürün yelpazesine sahip.

gülen boya

gülen boya

Türkiye’de kullanılan ilk “emülsiyon reçine”lerini ilk kez Türkiye’de üretti, bu alanda da bir ilk sağladı. Daha sonradan levhalarda ve kontraplaklarda kullanılan reçineleri de ilk kez Kâğıthane’deki fabrikalarında üretmeyi sağladı.

Daha sonraki üretimlerine Gebze-Dil Ovası tesislerinde devam eden “Gülen Boya” şirketinin misyonu ve vizyonunu her geçen gün daha da ilerleyerek Türkiye’nin bu alandaki sermayesinde büyük bir alanda katkısı var ve her geçen gün artmakta.

gülen boya katalog

gülen boya katalog

Yıllık 10 bin ton üretime sahip olan Gülen Boya bu sayede müşteri ilişkilerini geliştirerek sermayesine sermaye, cirosuna ciro katmaktadır. Bundan dolayı – yıllık 10 bin ton üretimi olan bir şirket için – boya renk kataloğu da bir hayli gelişmiştir. Kuruluş misyonunu aynen devam ettiren Gülen Boya, Türk kimya standartları üstüne çıkarak bu sektör alanında lider olmaya devam etmektedir.

Son olarak bol miktarda reklamını yapan Gülen Boya, yeni yüz olarak “Ajda Pekkan” ı seçerek kendisinin tanıtımını gerçekten en güzel şekilde yaptı, yapmaya devam ediyor.

gülen boya katalog renk kartelası

gülen boya katalog renk kartelası

Plastik boya sektöründe lider konumunda olan ve her geçen gün boya renk kataloğuna her geçen gün yeni ürünlerini eklemektedir. İç cephe olarak “su bazlı ve solvent bazlı” olarak iki kısma ayrılmıştır. Ürün kartelâları ise bir hayli gelişmiştir.

Eğer renk seçimi hakkında bir belirsizlik ve aklınızda kalan bir şüphe varsa Gülen Boya tek adres diyebiliriz. Gerçekten kaliteli ve iyi hizmet veren bir marka olan Gülen Boya, sektörde hem lider konumunda hem de ürün yelpazesini her gün genişleterek kârına kâr katarak bunu en iyi şekilde yapmakta. Birbirinden farklı ve binlerce renk seçeneğine sahip olan Gülen Boya’da yüzlerce ton bulabilmekte mümkün.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir