Grohe Allure Brilliant Serisi

Grohe’den kusursuz bir seri, Allure Brilliant. Tasarımla teknolojiyi birleştiren bu özel seri, çok fonksiyonel ve çok şık. Akan suya bile şekil veren Allure Brilliant serinin özelliklerine inanamayacaksınız. Tam anlamı ile görsel bir şölen ve lüks bir hayat sunan Grohe, banyo dekorasyonlarına zarafet getirmeye hazırlanıyor.

Keskin kıvrımlara ve belirgin hatlara sahip olan armatürler, şık mimarileri anımsatan dizaynlarıyla son moda banyo tasarımlarına mükemmel bir örnek. Aynı zamanda da ürün grubu çok geniş olan bir seri.

Grohe Allure Brilliant Serisi

SilkMove® teknolojisi: Tasarımlara hafiflik ve ergonomi kazandırıyor.

Aqua Window: bataryanın çıkış uçlarındaki pencere, suyun şelaleye benzer bir görünümde akmasını sağlıyor. Bu sistem farklı batarya ve lavabo çeşitlerine göre alternatifler de sunuyor.

TurboStat® teknolojisi: Verimi arttırıyor.

SafeStopPlus: güvenliği sağlıyor.

QuickFix®: görünmez montaj özelliği

Modern küvetlere, ankastre duşlara ve çeşitli duş bataryalarına da uyum sağlayan Allure Brilliant serisi, termostatik ayrıcalıklarda sunmaktadır. Verimi arttıran TurboStat® teknolojisi ve güvenlik sağlayan SafeStopPlus özelliği de bulunan seri, su 38°C’ ye ulaştığında güvenlik kilidi devreye giriyor ve ek güvenlik olarak da suyu maksimum 43 °C’de sabitliyor.

Hızlı, pratik ve kolay montaj sağlayan QuickFix® özelliği ile Grohe, banyolara kusursuz bir görünüm kazandırıyor. Görünmeyen montaj sistemi sayesinde herhangi bir bağlantı ya da bir vida görmeniz mümkün değil.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir