Fuga Genç Odası Takımları

Mobilya markaları arasında benzersiz stili ile sıyrılan Fuga mobilya, genç odası tasarımlarıyla çok seviliyor. Özellikle üç ayrı model geliştiren Fuga, gençlerin en çok keyif aldığı birçok şeyi bir arada tutuyor. Her gencin yaşan tarzı Fuga mobilyalarında hayat bulabilir.

Fuga Mobilya Mio Genç Odası Takımı

Fuga Mobilya Mio Genç Odası

Mio genç odası, genel olarak zıtlıktan hoşlanan gençler için tasarlandı. Düz olarak tasarlanan mobilyalar ahşap rengi ve beyaz renklerin kombine edilmesiyle enerji verici bir hale dönüştürülmüş. Hem sade hem de iddialı Mio genç odası erkek ya da kızlar için ideal bir genç odası takımı olabilir.

Fuga Mobilya Jevel Genç Odası Takımı

Fuga Mobilya Jevel Genç Odası

Tamamen düz beyaz ve parlak olarak tasarlanan Jevel genç odası, genç kızların en gözde yatak odası takımı olabilir. Aynanın çekmece ile birlikte kullanılması hem modern hem de kadınsı bir seçim. Yatağın yuvarlak hatları ve çekmecelerin ise düz kesimleri hafif zıt bir uyum sergiliyor.

Fuga Mobilya Fair Genç Odası Takımı

Fuga Mobilya Fair Genç Odası

Fair genç odası biraz daha özgür ve rahat erkek çocukları için tasarlanmış. Sıra dışı kitaplık tasarımı ve normalden daha geniş olan yatak ebatları koyu renk ahşapla siyahın kombine edilmesi Fair genç odasının en göze çarpan özellikleri arasında yer alıyor. Biraz gençlik ve renk katmak içinde kırmızı renk gibi tamamlayıcı ürünlerin kullanılması hiç fena olmaz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir