Franco Pecchioli Okyanus Banyo Tasarımı

Yine, sıra dışı bir banyo dekorasyonu ve yine İtalya. Franco Pecchioli, iç mekan tasarlama konusunda çok başarılı bir İtalyan tasarımcı. Sıra dışı banyo dekorasyonlarından hoşlanıyorsanız bu isim size her zaman yardımcı olabilir.

Franco Pecchioli Okyanus Banyo Tasarımı

Franco Pecchioli’nin bu defaki ilham kaynağı, okyanus. Bu tema ile tasarlanan banyo mavi ve yeşil tonların uyumuyla hazırlandı. Okyanusu anımsatan bir banyoya sahip olmak istiyorsanız okyanus kadar olmasa da geniş bir alana ihtiyacınız var. Franco Pecchioli, bu banyoyu tasarlarken yer ve hayal konusunda kendisini hiç sınırlamamış.

Franco Pecchioli Banyo Dekorasyonu

Franco Pecchioli, banyo tasarımında geniş evyeler, uzun tezgahlar, büyük aynalar ve derin küvetler kullanmış. Bunun yanında klozet ve pisuvarlarda da rahatlık ve kullanışlılık ön planda tutulmuş. Bu banyoda A’dan Z’ye her detay okyanus konseptine çok uygun. Karolar ve seramiklerde ki mavi ve yeşil karışımları, siyah ve beyaz renk detaylarıyla renk abartısı engellenmiş. Mavi yeşil karolar tıpkı bir ressamın fırça darbelerine benziyor. Duvarlarda ise daha natürel tonlarda Çinliler kullanılmış. Dengeyi sağlayan ve karanlığı engelleyen doğal renklerdeki duvar çinileri banyo dekorasyonuna hem farklı hem de aydınlatan bir hava katmış.

Franco Pecchioli Yeşil Banyo Modeli

Herkes banyoda koyu renklerden hoşlanmaz bu yüzden bu banyo dekorasyonu kimilerine karanlık gelebilir ancak, okyanus gizemlidir ve Franco Pecchioli’de buz gizemi çok başarılı bir biçimde banyoya aksettirebilmiş.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir