Franco Pecchioli Banyo Tasarımları

İtalyan tasarımcı Franco Pecchioli 2015’e özel hazırladığı banyo tasarımlarında hayallerinin sınırını aşıyor. Bambaşka bir dünyanın banyonuza hatta evinize hâkim olmasını sağlayan bu çizgiler yine sıra dışı renk ve tonlarla harmanlanıyor. İçinizdeki duyguları kontrolsüzce harekete geçirecek bu dizaynlar banyodan çok daha fazlasını isteyenlerin kaldırabileceği nitelikte. En özel yaşam alanlarınızdan biri olan banyolar gün geçtikçe sıradanlıktan daha fazla kurtuluyor.

Franco Pecchioli Mor Renk Banyo

Franco Pecchioli Mor Renk Banyo

Masraftan kaçınılmayan ve özenilen yerlerin başında gelen banyolarda artık beklenilenden çok daha fazlası var. Kendinizi size en özel hissettiren banyolarınızın hakkını 2015’de en çok verenlerden biri ise İtalyan tasarımcı Franco Pecchioli. Yeni ve birbirinden marjinal tasarımlar sayesinde kendinize özel bir banyo değil yepyeni bir dünyanın kapılarını aralamış oluyorsunuz.

Franco Pecchioli Banyo Tasarımları

Franco Pecchioli Banyo Tasarımları

Franco Pecchioli‘nin banyo tasarımında hatlardan daha önce dikkat çeken nokta kullanılan okyanus teması. Suyun dansını andıran dalgalanmalar ilk bakışta çizgilerin anlaşılmasını güçleştiriyor. Yüzeysel bir görüntüden ziyade derinliğin hâkim olduğu Franco Pecchioli banyo modelleri en başarılı tarafı ise doğallık ile sıra dışılığı ustaca birleştirmiş olması. Aynalardan evyelere kadar farklılığın sınırına dayanan tasarımda zeminden duvara kadar kullanılan bütün taşlarda ki tonlamalar da aynı renk üzerinden.

Franco Pecchioli Modern Banyo

Franco Pecchioli Modern Banyo

Yansımaların kahramanı camlarda yerli yerince kullanılarak ferahlığın ön planda tutulduğu ispatlanıyor adeta. Bu tasarım sayesinde artık banyonuzu duş alınan bir kabin olarak görmek yerine muhteşem bir okyanus keyfi olarak görebilirsiniz. Sizin suya değil suyun size hâkim olduğu fakat güvenli bir dünya yaratmak isteyenler başarılı İtalyan tasarımcı Franco Pecchioli’nin 2015 banyo tasarımlarına kesinlikle bir göz atmalı.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir