Yüksek Tavan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalı?


Genellikle villa ya da köşk gibi yapıların sahip olduğu yüksek tavanlı evlerde olabildiğince dekor çalışmalarına ağırlık verilmelidir. Boş bırakılmış bir duvar evi soğuk gösterecek ve yaşanmayan bir ev haline getirecektir.

Yüksek Tavan Ev Dekorasyonu

Yüksek Tavan Ev Dekorasyonu

Yüksek tavanlı evler için en önemli dekorasyon çeşitlerinden biri avizelerdir. Avizelerinizi özel olarak yaptıracağınız gibi, son yıllarda meşhur olan uzun sallantılı avize örneklerinden de seçebilirsiniz. İnsanların bakmaya doyamadığı kristal kesimli bir avizenizi daha büyük gösterecektir.

Yüksek Tavan Kitaplik

Yüksek Tavan Kitaplik

Eğer imkânınız var ise yüksek tavanlı evinize bir ara kat yaptırabilirsiniz. Örneğin sadece kitaplarınızın yer alacağı bir asma kat gibi bir ala daha farklı bir hava katabilir.

Siz tablolardan hoşlanıyor ve evi da canlı tuttuğuna inanıyorsanız onlarca küçük model yerine bir adet büyük ebatlarda bulunan bir resim asmanız duvarı daha canlı ve estetik görünecektir. Yine yapılacak niş ile odaya farklı anlamlar katılabilir ve dekorasyon için ne kadar emek verildiği bir kez daha hissedilebilir. Bol bol ayna kullanılarak da odayı gerçek görüntüsünün iki katına çıkarmayı başarabilirsiniz.

4 Yorum
  1. Bu konuda oldukça araştırma yaptım ve buradaki açıklama sanırım işin özü.Dikkate değer.Teşekkür ederim

  2. Bu ara kat olayını düşünüyordum bende. Bilmiyorum nasıl olacak ama sanırım yaptıracağım

  3. kendi evimi tasarlarken ki bunun için çok zaman harcamışımdır.evi yüksek tavanlı yaptırdım neden mi diye soracak olur iseniz,bu gerçekten beni ferahlatıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>