2013 Ev Modası


2013 Ev Modası Yatak Odası Trendleri

2013 Ev Modası Yatak Odası Trendleri

Dünyada hiçbir zaman modası geçmeyecek tek moda geçmişe dönüş modasıdır. 2013 yılı da geçtiğimiz 50 yıllık moda ve dekorasyon tarihinden bir 10 yıl seçti. Bu geri dönüş 10 yılı 50 li yıllar olarak belirlenmiş görünüyor. Bu tarz içinde özellikle 50 lerin mobilya tarzlarını birebir kopyalamış durumda. Mobilyalar şekilde olduğu gibi malzeme ve sadelik konusunda da 50 lerin mobilyaları ile yarışabilecek kadar iyiler.  50 lerin dekorasyon modasının geri dönmesinin bir nedeni de son yıllarda tasarım adına aşırı desenli ve farklı ürünler ortaya konması, bunların maliyet olarak oldukça yüksek olması gösterilebilir.

2013 Ev Modası  Oturma Odası Trendleri

2013 Ev Modası Oturma Odası Trendleri

Eski büfeler, masalar ve puflar, berjerler, koltuklar, sandalyeler yeniden vitrinlerdeki yerlerini alırken eski günlerin dekorasyon tarzlarına hayran olan tüketiciler bu ürünleri kapışıyorlar. Ancak bu modayı gençlere sevdirmek sanıldığı kadar kolay olmayacak. Tüm sadeliği ile huzur veren mobilya ve diğer eşyalar gençler için enerji adına hiçbirşey ifade etmiyor. Bu sorun da son tasarımlarda çekmece ve diğer iç aksama teknoloji ve rahat kullanım eklenerek kapatılmaya çalışmış gibi görünüyor.

2013 Ev Modası Mutfak Trendleri

2013 Ev Modası Mutfak Trendleri

son guncelleme 20 may 2013

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>