Farklı Emaye Modelleri Tekrar Trend

Eskinin sık kullanılan emaye modelleri artık günümüzde en sık kullanılan dekorlardan biridir. Bunlar değiştirerek günümüze uyarlanan emaye bardaklar, emaye tabaklar birçok marka tarafından üretiliyor.

emaye nedir

emaye nedir

Bu yazıda siz değerli okuyucular için  hem nostaljik hem de modern olan harika tasarımlı  emaye ürünlerden söz edeceğiz.

emaye bardak

emaye bardak

Emaye Ürünler İle Evinize Renk Katın

Evinize biraz renk katmak ve şenlendirmek için en doğru ürün emaye ürünlerdir. Genelde mutfaklarda kullanılan bu ürünler mutfak köşelerinizi süsleyecektir. Hele bir de bu mutfağınız eğer açık mutfak ise sizlere kesinlikle emaye bardak ve tabaklardan edinmenizi tavsiye ederiz.

mavi emaye

mavi emaye

Bu ürünler sayesinde kahvaltı sofralarınızda bir tarz elde edebilirsinizi. Ayrıca çay servislerinizde şirin bir görünüm elde edersiniz. Kullanmaya kıyamayacağınız bu ürünleri eğer isterseniz sehpada dekor olarak da tercih edebilirsiniz. Emayede en çok tercih edilen ürün kupalar.

emaye tencere

emaye tencere

Emaye kupaları sevdiklerinize hediye dahi edebilirsiniz.Emaye tencere veya tabak kullanıyorsanız ısı yüksekliğine dikkat etmelisiniz. Tabakları kullanırken mutlaka dikkatli olmalısınız. Emaye çaydanlık gibi ürünlerde ise mutlaka ısı ileten bir malzeme olduğu için kulplarının çok fazla ısınmamasına dikkat etmeniz gerekir

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir