Evlerinizi Küçük Detaylarla Canlandırın

Evlerinize yapacağınız küçük değişiklikler, evlerinizin daha konforlu hale gelmesini sağlar. Ev dekorasyonu için pratik çözümleri kendiniz yapabilirsiniz. Maliyeti az ve bütçenize uyumlu olan değişiklikler ile evlerinize ferahlık gelecektir. Canlılık katmaya duvarlarınız ile başlayabilirsiniz. Bir duvarınızı farklı renk boyayarak, evinizin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz.

ferah ev dekorasyonu

Evlerinize Ferah Hava Yaratabilirsiniz

Koltuklarınızı rahat seçerek, koltuk yastıklarınızın farklı renklerde yapabilirsiniz. Düzen için dolaplarınıza yerleştirdiğiniz kitapları aynı boyda olanları bir tarafa yerleştirmeyi deneyin. Dolaplarınızda yer alan fazlalıklar, evin görüntüsünü bozar.

ev dekorasyonu fikiri

Çiçeklerden yararlanmayı ihmal etmeyin. Canlı çiçekleri seçerek, evinize değişik hava katmanız mümkündür. Kendi yapacağınız renkli kutular ile etrafta gördüğünüz ufak eşyaları kaldırabilirsiniz. Duvarlarınıza değişik resimler asmayı unutmayın. Tablolar evin havasını değiştirirler. Duvarları yüksek olan evlerde, tablolar farklı bir görünüm sağlar. Perdelerinizi eşyalara uyacak şekilde seçmelisiniz. Sehpalarınızın üzerinde yer alan fazlalıklar için renkli kutulardan yararlanabilirsiniz. Kendi kutunuzu kendiniz yaparak, boyayabilir şık bir ev eşyası elde edebilirsiniz. Küçük detaylar ile evinizin canlanması mümkündür. Ferah bir ev ortamı sizlerin ufak dokunuşları ile olur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir