Evinize Ferahlık Katmanın Kolay Yolları

Eviniz kasvetli ve sıkıcıysa bu durum yaşamınıza yansıyacak ve sizin ruh halinizi de olumsuz etkileyecektir. Ancak evlerinize ferahlık katmanın kolay yollar vardır ve hemen bu yolları uygulamaya başlayabilirsiniz. Öncelikle renklerden başlamak iyi olur. Duvarlarınızı beyaz ve bej renklere boyamak odanızı ferahlatacaktır. Ancak canlı renkli süslemelerle duvarlara da bir canlılık katabilirsiniz. Ferahlığı sağlamanın bir diğer yolu da aydınlatmadır. Yukarıdan ışık veren avizeler evinizi daha ferah yapacaktır.

mobilya aksesuar

Evlerin Ferahlığı için Mobilya ve Aksesuar Seçimi

Evlerin ve odaların daha ferah olması biraz da mobilya ve aksesuar seçimiyle ilgilidir. Küçük alanlarda büyük mobilya kullanmak doğru değildir. Odanızın şekli uygunsa köşe koltuklar size boş alan kazandıracaktır. Ayrıca büyük sehpalar yerine iç içe geçen sehpaları kullanmak gerekir.

mobilya aksesuar secimi

Yine küçük mekânlarda küçük ve cam vazolar, canlı ve renkli çiçekler kullanmak mekânı ferahlatacaktır. Manzara tabloları, modern aynalar da kullanarak ferahlığı arttırabilirsiniz. Duvar boyunca uzanan ince raflı bir kütüphane de odanızı ferah gösterecektir. Şık tasarımlı kutularla etraftaki dağınıklığı giderebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir