Evinizde Sarı Trendi

Özellikle son yıllarda giysilerde de sıklıkla görmeye alışık olduğumuz sarı renkler, mobilya seçiminde ve ev dekorasyonunda da karşımıza çıkmaya başladı. Sarı renklerin koyu tonları değil kastımız olan sarı renk. Daha çok limon sarısı olan ve gördüğümüzde bile içimizi ferahlatan bu renkten bahsediyoruz.

sarı renk dekorasyon

Düğün sezonunun da yaklaşmasıyla birlikte birbirinden güzel dekorasyon fikirleri internet üzerinde yerini alırken sizler de yeni evinizin en azından bir bölümünde limon sarısı eşyalara yer verebilirsiniz.

Salonlarda klasik tarzdan yana iseniz muhakkak bu rengi günlük oturma odanızda yani akşamları yorgunluğunuzu büyük ölçüde atmaya çalıştığınız yerde uygulamalısınız. Açık renkler her zaman insana ferahlık ve huzur verir ve evinizin kasvetli olması sizlerin de iç huzurunuzu etkilerken bahsettiğimiz limon sarılarının da içinde bulunduğu ferah odalar ise daha mutlu ve enerjik olmanızı sağlar.

sarı & beyaz renk dekorasyonlar

Berjer Koltuklarda Sarı Modası

Bir dönem koltuk takımlarından farklı olarak tasarlanan ve genelde çiçek desenli olduğuna şahit olduğumuz berjer yani tekli koltuklarda şimdilerde farklı ve iç açıcı renkler hâkim. Koltuk takımınız beyaz ya da krem rengi tonlarında ise sarı tekli koltuklar ile oldukça ferah bir ortam hazırlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir