Evgör Sihirli Boy Aynaları

Türkiye’de mobilya modasını en iyi takip edebileceğiniz mağazalardan biri olan Evgör, yenilikçi tasarımlarıyla her zaman haber konusu oluyor. Sadece görsellikten ve rahatlıktan yola çıkmayan ünlü markanın en fazla önem verdiği değer fonksiyonellik. Neredeyse tüm mobilya ve aksesuar tasarımlarında amacından daha fazlasını sunuyor. Bu yüzden de Evgör, bugün en çok tercih edilen markalardan biri.

Evgör, yine fonksiyonel bir tasarımla tüketicilerini mutlu ediyor. Bu tasarım, sihirli bir boy aynası. Aynanın sihirli olması fikri, hayal dünyanızı canlandırabilir. Fantastik bir boyutu olmasa da çok fonksiyonel bir tasarım olduğu muhakkak. Evgör’ün sihirli boy aynası, çok şık bir ayna olma dışında aynı zamanda da bir dolap. Takı, mücevher ya da benzeri eşyaları saklamak ve korumak için son derece uygun ve kullanışlı. Genel de takıların kutu ya da çekmecelerin için karmakarışık bir hale geldiğini düşünürseniz sihirli boy aynası mükemmel bir fikir. Üstelik yer kaplamıyor hatta ortada bile görünmüyor.

Sihirli Ayna

Sihirli Ayna

Sihirli boy aynasının üretiminde sağlıklı malzemeler kullanıldı. Mdf’den üretilen aynaların boyanmasında ise kanserojen madde içermeyen lake boya kullanıldı. Siyah, beyaz ve doğal ahşap renkleriyle hem şık hem de çok modern.

Evgör sihirli boy aynası tanıtıma özel %30 indirimli olarak satışa sunuldu. 990 TL yerine 690 TL ödeyerek satın alabililirsiniz.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir