Taç Masa Örtüleri Yeni Sezon Modelleri


Taç Masa Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Taç Masa Örtüsü Modelleri ve Fiyatları

Taç tekstil ülkemizin en büyük ev tekstili firmalarından biridir. Zorlu Holding’in tekstil alanındaki kolu olan Taç tekstil perde, nevresim, çarşaf, havlu gibi bir çok alanda hizmet verir. Ürünleri Avrupa’nın en büyük tekstil fabrikası Korteks fabrikalarında üretilir. Taç ürünleri uzun yıllardır tüketicinin beğeni ile kullandığı ürünlerdir. Fiyat olarak da bir çok yabancı markadan çok daha uygun fiyata ürün bulabilirsiniz. Taç markası yurtdışında da bir çok ülkede ürün satmakta.

Taç Masa Örtüleri ve Fiyatları

Taç Masa Örtüleri ve Fiyatları

Taç masa örtüleri Taç markasının en çok sevilen ve tercih edilen ürünlerinden biridir.  Arabella, Arlina, Blanca, Coral, Daisy, Daliya,Eliza, Liz, Violet gibi farklı ev ve dekorasyon tiplerine uygun ürünleri mevcuttur. Şu an en çok tercih edilen ürünlerinden biri de Violet modelidir. Oldukça sade olan Violet özellikle klasik tarzda döşenmiş evlerin vazgeçilmez parçalarından biri olarak bilinir. Ayrıca Eliza’da lüks evlerin vazgeçilmezi durumundadır. Blanca masa örtüsü ise bahçe ve balkon masaları için kullanılabilecek renkli bir ürün. Şu an Eliza modelinin özellikle sarı renkte olanı çok moda.

Taç Masa Örtüsü Setleri ve Fiyatları

Taç Masa Örtüsü Setleri ve Fiyatları

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>