Maxstyle Nevresim Takımları


Ev tekstili markaları arasına bir yenisi daha katılıyor. Aslında uzun bir geçmişe sahip olan Maxstyle markası 2010 yılında ev tekstili sektörüne girerek adını durmaya başladı. Kısa bir süre içerisinde birçok satış noktasına yerini alan Maxstyle ürünleri sıra dışı güzellikleriyle herkesin beğenisi kazandı. AR-GE faaliyetlerine ve kaliteye önem veren aynı zamanda da ürün yelpazesini çok geniş tutan marka, ev tekstili konusunda hayli iddialı.

Maxstyle Nevresim Takımları

Maxstyle Nevresim Takımları

Maxstyle’in nevresim takımları şu sıralar en çok beğenilen markalar arasında yer alıyor. Bu başarının en büyük nedeni ise markanın farklı konseptler ve dikkat çekici koleksiyonlara imza atması. En beğenilenler arasında Osmanlı serisi ve dijital baskılı nevresim takımları var.

Maxstyle 2012 Nevresim Modelleri

Maxstyle 2012 Nevresim Modelleri

Maxstyle Osmanlı Serisi

Osmanlı döneminin kültürel motiflerini ve şaşasını yansıtan koleksiyon, son zamanların Osmanlı modasına da ayak uyduruyor. Koleksiyonda yer alan 9 farklı koleksiyona dönemin en akılda kalan sultanların adları verilmiş. Tabiî ki akla gelen ilk isim, Hürrem Sultan. Bunun dışında Hüma, Mahinur, Nurbanu, Mahrifuz, Safiye, Rabia ve Gülcemal gibi sultanları da Maxstyle Osmanlı Serisinde görebilirsiniz. Genel olarak renkler siyah, lila, kırmızı, mavi ve sarı olarak kullanılmış. Parlak renkler, çiçek desenler ve elbette ki yaldızlarda eksik edilmemiş.

Maxstyle Dijital Baskılı Nevresimler

Tek, çift ve double gibi üç farklı ebatta üretilen Maxstyle Dijital baskılı nevresim takımları, hayalini kurduğumuz ya da sevdiğimiz şeyleri yatak odasına taşıyor. Sevdiğiniz bir ülke ya da sevdiğiniz bir obje nevresim takımlarının üzerinde olabilir. 40 farklı temayı bulabileceğiniz dijital baskılı nevresim takımları çözünürlüğü yüksek teknolojiler üretilerek üretilmiştir. Bu yüzden görünüm kalitesi de en az dokuması kadar iyi.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>