Ev Boya Renkleri


Birçok marka tarafından üretilen ev boya renkleri 2012 yılının modasına uygun olarak daha çok pastel tonlardan oluşuyor. Bir evin dekorasyonunu ve ruhunu en iyi ev boya renkleri yansıtmaktadır.

Ev Boya Renkleri Renk Kombinasyonları

Ev Boya Renkleri Renk Kombinasyonları

Bahar aylarında evlerini boyamak isteyenler için çok genç ve modern renkler bu yılın modası olmuş durumda. Ünlü boya markaları eşsiz tonlardaki ev boya renklerini üretmeye ve kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Doğanın tüm renklerini ev boya renkleri ile evinizin duvarlarında görebilirsiniz. Her odaya ayrı bir renk seçimi yaparak evinizin odalarını kullandığınızda farklı duyguları yaşamanız mümkün. Daha çok koyu tonların bu yıl moda olduğu ev boya renklerinde beyazın hâkimiyeti hala sürüyor.

Ev Boya Renkleri

Ev Boya Renkleri

Yavruağzı tonları ve şampanya tonları ise yeniden moda olmuş görünmektedir. Klasik renkler artık yerini canlı ve pastel renklere bırakmış durumda. Her oda rengârenk boyanıyor ve bu tercih insanları daha huzurlu ve eğlenceli bir ruh haline sokmaktadır.

Ev boya renklerinin hangi tonlarda olacağını belirlemeden önce evinizin dekorasyonunda yoğun kullanılmış olan renklerin hâkimiyetini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Halıdan mobilyaya kadar tüm eşyalarınızı değiştirmeniz mümkün değil ancak ev boya renklerinizi eşyalarınıza uygun seçmeniz çok daha pratik bir çözüm olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>