Estetik Eğlence

Geçmişte bir çok erkek ağırlık çalışarak vücudunu güzelleştiriyordu fakat günümüzde kısa yoldan vücut estetiği yaptırarak güzel ve yakışıklı bir görünüme sahip olmak istiyor. Çünkü bıçak altına yatan erkeklerin asıl amacı kadınların oldukça ilgisini çekmektir.

vücut

vücut

Erkek vücudu tasarlanırken öncelikle bedene göre özel silikonlar hazırlanıyor. Bu silikonların asıl adı pektoral implanttır. Bu silikonlar ülkemizde ve dünyada gen olarak kaza sonucunda oluşan vücuttaki şekil bozukluklarını gidermeye yaramaktadır.

vücut geliştirme

vücut geliştirme

Son zamanlarda müşterilerinin isteklerine göre estetik cerrahları bu uygulamayı hayata geçirdi. Spor yapmaya vakti olmayan fakat sportik bir görünüme sahip olabilmek için vücut estetiği yaptırmaktadırlar.Daha çok araba yarışları ve araba oyunlarında gördüğünüz mankenler gibi olmak isteyen bir çok erkek bulunmaktadır.

estetik vücut

estetik vücut

Silikonlar her zaman daha çok göğüs bölgesine uygulanır. Bu göğüs bölgesine uygulanmak için vücut estetiği olmak isteyen kişide önceden mutlaka belli bir seviyeye kadar spor yapmalıdır. Çünkü hiçbir altyapısı olmayan kişilerde bu tedavi oldukça zordur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir