En Ekonomik Ev Yenileme Yöntemleri

Artık yepyeni bir ev görünümü istiyorsunuz. Ancak koltukları, mobilyaları yenilemek için bütçeniz yok! Emin olun sizin gibi pek çok kişi bu sıkıntıyı yaşıyor ancak herkes kaderine razı olmuyor. Siz de en ekonomik ev yenileme yöntemlerini uygulayarak minimum bütçe ile yepyeni bir ev görünümüne kavuşabilirsiniz. Ayrıca son derece keyifli yöntemler olduğundan güzel zaman geçireceksiniz.

En Ekonomik Ev Yenileme Yöntemleri

En Ekonomik Ev Yenileme Yöntemleri

Eskimiş Mobilyaları Kaplayın

Çok kullanışlı olduğundan vazgeçemediğiniz ancak çok eskimiş olan mobilyaları önce sağlamlaştırın. Sonra da kendinden yapışkanlı olan kağıtlarla kaplayın. Yeni alınmış bir mobilyadan hiçbir farklarının olmadığını göreceksiniz. Ayrıca bu kağıtlar renk ve desen seçenekleri en zengin olan ürünler. Ahşap görünümlü olanları da var.

Koltuklarınızın sadece yüzlerini değiştirin. Zaten koltuk yüzleri değişince salonun genel havası da değişecek. Duvarlarınıza birkaç duvar stickeri ile renk katabilirsiniz. Kırlentler için de yeni kılıflar almanız daha ekonomik olacaktır.

En Ekonomik Ev Yenileme Yöntemleri

En Ekonomik Ev Yenileme Yöntemleri

Kaplayamadığınız mobilyaları sprey boyalarla da yenileyebilirsiniz. Sprey boyalar hem ucuz hem de kalıcıdır. Evinizdeki aksesuarları da kendinden desenli olan washi tape bantlarla kaplayarak yeni görünümler elde edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir