Dyo Boya Renk Kataloğu

Dyo, alışılagelmiş konseptin ve içeriğin dışına çıkarak sizin; özellikle evinizin aydınlatılması, ferahlandırılması için gerekli ortamı sağlamak için, tarzınıza uygun ve kimliğinize yakışır renkler üreterek sizlerin amacı olan farklılığı yakalamanızı sağlıyor.

dyo boyaları

dyo boyaları

2017 Dyo boya kataloğunda alışılmışın dışındaki renkleri; mavinin canlılığını, kırmızının albenisini, çimen yeşilinin güzelliğini sizinle kavuşturuyor, sizlere sunuyor. Bulunduğunuz ortama – gerek ev gerekse iş yeri- göre uygun renk paletleriyle müşterilerinin güvenini kazanan Dyo, evinize ve çalışma ortamınıza kattığınız ferahlığı mümkün kılacaktır.

Dyo sayesinde evinizi istediğiniz gibi, kendi beğeninize göre yüzlerce renk paletinden oluşan renkleriyle ve her rengin onlarca farklı tonlarıyla sizi buluşturuyor. Bu renkler ve renklere ait tonlar arasında dilediğiniz rengi bulabilmeniz mümkün.

dyo iç cephe

dyo iç cephe

Örnek olarak belirtmek gerekirse, sabah ilk kalktığınız, gözlerini açtığınız oda olarak adlandırılan “yatak odası” için birbirinden güzel renkler sunabilmekte size. Uyandığınızda tavanı kırmızı görmek? Evet, işte bu alışılagelmişin dışında, farkındalık yaratacaktır. Bu sayede standartların üstüne çıkabilirsiniz.

Çocuk odalarını Dyo’nun bünyesinde bulunan birbirinden güzel renklerle donatabilir, bu donatma işlemine çocuğunuzun seçimlerini ve beğenilerini katarak onun da haz almasını sağlayabilirsiniz. Diğer bir mekân olarak nitelendirilen “mutfak” için ise normalin dışında olarak kullanılan “yeşil” tonunu kullanarak evinize gelen misafirlerin dikkatini üzerinize çekebilir, bir farklılık yaratabilirsiniz.

dyo renk katoloğu

dyo renk katoloğu

Salonunuzu ve oturma odanızı renklendirmek, gelen misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için kullanacağınız renk ise örnek olarak “toprak” denilen elementin renginden oluşan tonlamalarda olabilir. Bu sayede oturma ve salon odanız canlılık kazanacak ve göze daha güzel görünecektir. Tek yapmanız gereken şey Dyo’nun birbirinden güzel renklerini ve renk tonlarını inceleyerek kendinize göre en uygun olanı bulmak, bu sayede farkındalık yaratmak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir