Duvarlarınızı Renklendirmekten Korkmayın

Yaptığınız hiçbir işte sıradan olmayı sevmeyen siz, evinizin duvarlarını dekore ederken neden herkes gibi olasınız? Duvarlarınıza kimlik kazandırmaktan ve yaratıcı fikirlerinizi denemekten korkmayın. Emin olun ortaya çıkan görüntüyü gördüğünüzde şimdiye kadar sade renklerle boyadığınız duvarlarınız için pişman olacaksınız.

renkli duvar kağıtları

Günümüzde 2 boyutlu ve 3 boyutlu olmak üzere birçok duvar kağıdı seçeneği mevcut. 2 boyutlu duvar kağıtlarını tek bir desen kullanmak yerine, kontrast renklerde farklı desenlerdeki duvar kağıtlarını şeritler halinde döşeyerek kullanabilirsiniz. Hatta çeşitli geometrik şekiller çıkararak bunları bir araya getirebilirsiniz. Sizin yaratıcılığınıza kalmış.

yatak odalari icin duvar dekorasyonu

Duvar kağıdı kullanmayı sevmeyenlerdenseniz, boya uygulamalarınızda canlı renklerin enerjisinden faydalanabilirsiniz. Uygulamanızda sünger, baskı gibi teknikler kullanarak yeni desenler yaratabilirsiniz. Elbette duvar kağıdı ve duvar boyasını bir arada kullanmak ta mümkün. Özellikle TV ünitenizin bulunduğu duvara sade renklerde bir duvar kağıdı döşeyip, diğer duvarları uyumlu bir renk ile boyarsanız, televizyon izlerken gözleriniz yorulmayacaktır. Yatak odanızda, yatağınızın baş kısmını sevdiğiniz bir manzara resmi ile süsleyerek odanızda doğadan esintiler bulundurabilirsiniz.

tv uniteleri icin duvar dekorasyonu

Çocuğunuzun odasında hayvan, araba, çizgi film kahramanı figürlü duvar kağıtları kullanarak, çocuğunuzun seveceği ve eğlenebileceği bir ortam yaratabilirsiniz. Daha sade ve aydınlık bir görünüm istiyorsanız, pastel renklerde duvar boyası kullanarak üzerine yapıştıracağınız stickerlar ile de duvar kâğıdı etkisini yakalayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir