Duvar Kağıtları Yeniden Trend

90’lı yıllarla birlikte önemini kaybeden duvar kağıtları son yılları göz önüne alırsak yeniden hayatımıza giriyor. Dekorasyon uzmanları artık müşterilerine sundukları seçeneklerde duvar kağıdı giydirilmiş odalarda kullanıyor.

Bunun en büyük nedeni ise desenlerin duvara geçirmek için en kolay halinin duvar kağıtları olduğudur. El ile yapılan desenler duvarlarda daha canlı ve doğal durmasına karşın maliyeti çok yukarılara çekiyor ancak duvar kağıtları bilgisayar ortamında kişiye özel olarak şekillendirilerek kısa süre içinde kullanıcıya sunuluyor. Aynı zamanda duvar boyalarının bir süre bıraktığı kokuya da katlanmak zorunda kalmıyorsunuz.

2015 Duvar Kağıtları Desenleri

Duvar kağıtlarıyla birlikte duvarınıza çiçek desenleri, geometrik şekiller ve hatta eski sarayların duvarlarından gelen bir hava bile verebilirsiniz. Eğer mobilyalarınızı ve diğer eşyalarınızı değiştirmek istemiyorsanız bile duvar kağıtları sayesinde odanızdaki havayı tamamen değiştirmeniz mümkün.

Duvar kağıtlarının kullanımı için sizlere verebileceğimiz bir başka öneri ise şu. Duvar kağıdınızı aldığınız yere danışarak uygun zemini hazırlamayı bilen deneyimli bir ustayla çalışmak. Böylece istediğiniz atmosferi kusursuz bir şekilde hemde usta birinin görüşünü alarak sağlamış olursunuz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir