Renkli Taş Dekorlu Duvarlar


Salon Dekorasyonlarinda Taş Duvarlar

Salon Dekorasyonlarinda Taş Duvarlar

Taş duvar modası son birkaç senedir çok sevildi. Aslında çok eski bir tarz olan taş dekorlu duvarlar her zaman bir klasik ve etnik özellikli dekorasyon alternatifleri olmuştur. Daha çok yazlık ve tatil evlerinde kullanılan taş duvarlar şimdi modern yaşam alanlarında da kullanılmaya başlandı. Modern konseptli evlerde ya da dönem etkili evlerde kullanılan taş duvarlar mekana oldukça sıcak bir hava katıyor.

Yatak Odasi Dekorasyonunda Taş Duvarlar

Yatak Odasi Dekorasyonunda Taş Duvarlar

Simdilerde ise taş duvarlarda yeni moda renklilik. Alışılmışın dışında bir stil olan renkli taşlarla süslü duvarlar eğlenceli bir dekorasyon örneği olabilir. Kaplama şeklinde ya da döşeme şeklinde taş duvar modelleri isteğe göre ya da yapı türüne göre değerlendirilebilir.

renkli taş duvar kaplamaları

renkli taş duvar kaplamaları

Dekorasyonda kullanılan malzemeler insan sağlığı üzerinde hem de enerji maliyeti üzerinde etkilidir. Taş duvarlar sağlıklı ve tasarruflu duvar kaplamalarıdır. Kışın ısınan havayı tutar ve daha az enerji harcanmasını sağlar. Yazın ise evin daha serin olmasını sağlar. Doğal bir malzeme oldukları içinde daha sağlıklıdır. Renkli taş duvarlar mutfak ve oturma odası gibi birçok farklı olanda kullanılabilir ancak abartılı bir şekilde döşenmesi önerilmez. Ayrıca mekandaki mobilyaların daha sade ve az sayıda olmaları da renkli taş duvarların daha göze çarpıcı olmasını sağlar. Apartman dairelerinde taş kaplamalar kullanılırken, tatil evlerinde ise döşeme tarzında gerçek taş duvarlar yapılabilir. Taş duvarlar her haliyle ve özellikle de renkli stilleriyle dekorasyona hayat veriyor.

son guncelleme 26 may 2013

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>