Polisan Renk Kataloğu 2012


1945 yılından beri boya sektörünün lider markaları arasındaki yerini kalitesi ile koruyan Polisan, her yıl olduğu gibi 2012 renk modasına da yön veriyor.

Polisan Renk Kataloğu 2012 İç Cephe Renkleri

Polisan Renk Kataloğu 2012 İç Cephe Renkleri

Polisan Renk Kataloğu 2012’de eşine az rastlanır renkler mekanlarınızın duvarlarını canlandırmak için bir araya getirilmiş. Polisan boyaları oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. 2012 Polisan renk kataloğu renkleri öylesine ışıltılı ve göz alıcı ki sanki Polisan boyaları boya değil de ev kozmetik ürünü. Birbirinden güzel renkler herkesin zevkine ve ruhuna uygun bir ışıltıyı barındırıyor.

Polisan Renk Kataloğu 2012 Selülozik ve Rapid Renk Kartelası

Polisan Renk Kataloğu 2012 Selülozik ve Rapid Renk Kartelası

Polisan Renk Kataloğu 2012’nin en çok tercih edilen boya renklerinden oluşturulmuş. Suya, güneşe ve diğer dış koşullara dayanıklı olan Polisan boyalarının rengi yıllar geçse de solmuyor. Polisan’ın eşsiz renkleri Home Cosmetics adıyla satışa sunulmaktadır. Polisan’ın eşsiz güzellikteki boyaları ile her mekanda yepyeni bir hayat katılır. Yaşam felsefenizi veya ruhunuzu yansıtacak en ideal renkler Polisan Renk Kataloğu 2012’de mutlaka vardır.

Polisan Renk Kataloğu 2012 Yağlı Boya Renk Kartelası

Polisan Renk Kataloğu 2012 Yağlı Boya Renk Kartelası

İç cephe ve dış cephe boyaları üretim ve satışını gerçekleştiren Türkiye’nin en köklü boya markası Polisan boya bütün bunların yanında 2012 renk kataloğundaki eşsiz renkleri ile ahşap boyadan deniz boyasına mobilya boyasından metal boyaya kadar hayatınızdaki her alanı canlandırıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>