Osmanlı Desenli Duvar Kağıtları


Son dönemlerde duvar kâğıtlarının yeniden gündeme gelmesiyle birlikte artan alternatiflerinin arasına şimdide Osmanlı desenleri eklendi. Alışıldık birçok desenin aksine son derece ihtişamlı duran Osmanlı duvar kağıtlarını evlerine yada her türlü mekânlarına saray havası katmak isteyenler kullanabilirler.

Osmanlı Desenl Duvar Kağıdı Modelleri

Osmanlı Desenl Duvar Kağıdı Modelleri

Evlerinin sadeliğinden sıkılanlar bu duvar kağıtlarıyla son derece dikkat çekici bir klasiği evlerinde yeniden yaşatabilirler. Nerde nasıl bir evde yaşıyor olursanız olun kullanımı oldukça pratik bu duvar kağıtlarından dilediğiniz desenlerde tercih yapabilir siz de kendinize minik saraylar yaratabilirsiniz. Sonrasında ise bir saraylı olmanın gururuyla konuklarınızı gönlünüzce ağırlayabilirsiniz.

Osmanlı Desenli Duvar Kağıtları

Osmanlı Desenli Duvar Kağıtları

Birbirinden özenli hazırlanmış Osmanlı duvar kağıtlarının arasından dilerseniz güzel bir manzara, dilerseniz ağır renklerin üzerine işlenmiş hat yazıları, dilerseniz koca bir Osmanlı objesi yada birbirinden estetik Osmanlı motiflerinden  zevkinize yada evinizin geri kalan dekoruna uygun herhangi birini tercih edebilirsiniz. Evlerinizde tek bir duvar kağıdıyla köklü değişimler yapabilirsiniz. Kanepenize kurulup müthiş Osmanlı desenleriyle bir zaman yolculuğuna çıkmak istemez misiniz? İsteğinize göre tek bir duvarınızı yada dört duvarınızı birden bu özel duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarla satılan Osmanlı duvar kağıtlarına hemen hemen her yerde rastlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>