Marshall Renk Kataloğu 2012


İnşaat ve iç mekân boyalarında Marshall boyanın kalitesi oldukça çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Suya ve güneşe karşı dayanıklı olan Marshall’ın renklerinde uzun yıllar solma, akma görülmemektedir.

Marshall İç Cephe Renk Kataloğu 2012

Marshall İç Cephe Renk Kataloğu 2012

Marshall Renk Kataloğu 2012’de bulunan birbirinden canlı renk tonları sayesinde doğanın eşsiz renklerini yaşadığınız mekânlarında duvarına yansıtabilirsiniz. Marshall boyanın iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun yüzlerce renk tonu mevcuttur. Marshall markasının kalitesi ile üretimine boyalar dış mekan yüzeylerinde her türlü hava şartlarına dayanıklıdır. Ayrıca iç mekân uygulamalarında da Marshall renk kataloğu 2012’deki boyalar enerjisi ve ışıltısı ile hayatınıza renk katacaktır.

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu 2012

Marshall Dış Cephe Renk Kataloğu 2012

Marshall Renk kartelasindaki boya renklerinin özelliği birbiri ile farklı kombinasyonlara uygun olmasıdır. İnternetten ya da Marshall boyanın Türkiye’nin her yerine yayılmış şubelerinden Marshall’ın 2012 Renk Kataloğunu inceleyebilir ve 2012’nin en moda renklerindeki boyalardan dilediğinizi en ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz.

Marshall renk kataloğu 2012’de yer alan buz yeşili, buz mavisi, kum beji, balçiçeği ve karamela gibi daha pek çok sayısız renk tonları ile ruhunuza ve yaşam mekanlarınıza huzur, dinginlik ve enerji katacaksınız.

Tags:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>