Kilim Plazma TV Üniteleri


Kilim mobilya 35 senelik tecrübesini ürünlerine yansıtmayı başaran bir firma. Rakiplerinin aksine sadece belirli alanlarda uzmanlaşan Kilim Mobilya, Bir Kilim Yeter sloganlı reklamlarında da bunu tam anlamıyla vermekte. Sağlam ve kullanışlı ürünleri ile bilinen firmanın Türkiye’nin her ilinde satış mağazalarını bulmak mümkün. Güçlü bir servis ağına da sahip olan firma sorun karşısında çok kısa sürede müdahale edebiliyor.

Kilim mobilya plazma televizyon ürünleri özellikle firmanın oturma odası ve salon takımları ile uyum içinde. Her tarzda ev dekorasyonuna uygun ürünlerin bulunabildiği seride özellikle Sedef plazma ünitesi dikkat çekmekte. Oturma odanızda daha çok yaşam alanı açmak için Sahil plazma tv ünite serisini tercih edebilir veya  geniş oturma odanızı Pırlanta plazma takımının derin ve çok fonksiyonlu içeriği ile doldurabilirsiniz. Anemon Plaza ise şık televizyon köşelerine yaratmak isteyenlere özel bir ürün. Kilim mobilya her serisinde şıklık ve fonksiyonelliği buluşturması ile birlikte fiyatları ile de cezbedici bir şirket. Bir Kilim mobilya müşterisi olarak  paranızın tam karşılığını aldığınızı hissedebilirsiniz.

2011/2012 Kilim Mobilya Plazma TV Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Kilim Sedef Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 690 TL

Kilim Sedef Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 690 TL

Kilim Pırlanta Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 1550 TL

Kilim Pırlanta Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 1550 TL

Kilim Mimoza Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 407 TL

Kilim Mimoza Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 407 TL

Kilim Lady Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 873 TL

Kilim Lady Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 873 TL

Kilim Kugu Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 564 TL

Kilim Kugu Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 564 TL

Kilim Flamingo Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 564 TL

Kilim Flamingo Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 564 TL

Kilim Elit Plazma TV Ünitesi - Model Fiyatı 383 TL

Kilim Elit Plazma TV Ünitesi – Model Fiyatı 383 TL

2 Yorum
  1. Mustafa says:

    ikinci resimdeki plazma tv ünitesini çok ama çok beğendim, buradaki kilim mağazasında yoktu ama, mutlaka almam lazım onu

    • kilim mobilya tv unitelerinin yeni modelleri gercekten harika ve fiyat olarak oldukca makul, eger yeni bir urun ihtiyaciniz varsa kilim magazalarina bakmanizi tavsiye ederim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>