Duvar Dekorasyonu

Evlerinizin ya da ofislerinizin duvarları için şahane dekorasyonlar hazırlayabilirsiniz. Evlerin daha şık ve dekoratif görünebilmeleri için duvar dekorasyonu şarttır. Duvarlarınızı isterseniz sade bir renk ile boyayabilirsiniz. Fakat sade renkler evin pekte iç açıcı olmasını sağlamamaktadır. Bu nedenle duvarlarınız için sizlere çeşitli önerilerde bulunacağız. Duvar stickerları günümüzde duvar dekorasyonunda oldukça popülerdir.

duvar dekorasyonları

duvar dekorasyonları

Desenli stickerları kullanmanız evinizde farklı bir tarz oluşmasına sebebiyet verecektir. Duvar stickerlarının bir çok desen çeşidi vardır. Bunlar siyah beyaz renklerde olduğu gibi farklı renklerde de bulunur. Sticker haricinde duvar kağıdı dekorasyonlarıda alternatifler arasında yer alır.

duvar dekoru

duvar dekoru

Duvar kağıdı en az 20 yıldır evlerde kullanışmaktadır. Tek ve sade boya ile evlerinde kendini mutlu edemeyen insanlar iç dekorasyon için duvar kağıtlarını tercih etmektedir. Duvar kağıtlarının bir çok desen çeşidi vardır. Her desen mutlaka farklı açık tonda renklerden oluşur.

duvar kağıdı modelleri

duvar kağıdı modelleri

Bu daha çok evin aydınlık olmasını sağlar. Bildiğiniz gibi kapalı tonda desenler odanın karanlık olmasını sağlar. Böyle bir durum oluşmaması için evinizin duvarları için seçtiğiniz kağıtların desenlerinin açık tonda renklerin olmasına dikkat etmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir