Duvar Aydınlatması Nasıl Yapılır?

Evlerin en önemli noktaları olan salonlardan başlayarak aydınlatmanızı yapabilirsiniz. Salon aydınlatmanızı zevkinize göre merkezi avizeler kullanarak yapabilirsiniz. Merkezi aydınlatma ürünleri düşük enerji tüketimleri ile bütçelerinizin de dostu olmaktadır.

Salonlarda alternatif bir aydınlatma kullanmak istiyorsanız spot ürünleri kullanabilirsiniz. Ancak birden fazla aydınlatma ürününü aynı mekanda kullanmayı düşünüyorsanız insan gözünü rahatsız etmeyecek şekilde monte etmeye özen göstermelisiniz.

duvar aydınlatma

duvar aydınlatma

Çocuk odalarında ise çocukların hayal dünyalarına hitap edebilecek olan aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Salonda yer alan merkezi aydınlatma sistemleri gibi ürünleri çocuk odalarında kullanabilirsiniz.

Tavan Armatüleri

Çalışma masanız var ise masanın üzerine ufak bir aydınlatıcı koyabilirsiniz. Çalışma masalarında aşırı aydınlatmadan ve yüksek voltajdan uzak durmalısınız. Duvar nişleri arasına ise renkli aydınlatmalar ya da sevdiğiniz bir resmi çerçeve ile yerleştirerek aydınlatabilirsiniz.

duvar aydınlatma nasıl yapılır

duvar aydınlatma nasıl yapılır

Mutfak duvarlarını aydınlatabilmek için tavan armatürleri kullanabilirsiniz. Tavan armatürleri sayesinde ışığı tamamen ortaya çıkartabilirsiniz. Tavan armatürleri dışında farklı ürünleri de mutfaklarınızda kullanmak istiyorsanız tezgah üstünü aydınlatabilecek duvardan yansıtmalı ürünler kullanabilirsiniz. Banyo duvarları için de yine mutfakta olduğu gibi tavan armatürleri kullanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir