Duravit Nahho Küvet Serisi

Gün geçtikçe değer kazanan mekanlardan biriside banyolar. Önceleri basit bir fayans kütlesinden ibaret olan banyolar şimdilerde her bir noktasına ayrı ayrı tasarım çalışmalarında bulunulan yaşam alanlarınızdan biri.

Dekore işleminde genellikle atlanılan ya da atlanılmak istenilen banyolar şimdilerde bu konuda ilk sırada yer alıyor. Banyonuzu sizin kadar değerli kılmak isteyen firmalardan biri Duravit son olarak küvetlerine yepyeni bir boyut kazandırmayı amaçlıyor.

Duravit Banyo Nahho Küvet Modeli

Duravit Banyo Nahho Küvet Modeli

Nahho adını verdikleri bu yeni tasarım banyonuzun şıklığı ile sizin konforunuz düşünülerek hazırlanmış. İlham aldıkları öznenin bütün detayları düşünülerek bu küvete yansıtılmış. Alıştığınız küvet modellerinin içinde hareketiniz kısıtlanırken Duravit Nahho ile bu ağırlık hissinden tamamen kurtulacaksınız. İlk bakışta fazlasıyla düz çizgilere sahip olduğunu düşündüğünüz Nahho nuzun içinde rahatlığın maksimum seviyesiyle tanışacaksınız.

Duravit Nahho Küvet Serisi

Duravit Nahho Küvet Serisi

Duravit ile Eoos’un ortak çalışması olan Nahho’nun ilham kaynağı kanolar. Sloganında da bu benzetmenin yer aldığı küvet bombeli ya da kıvrımlı hiçbir yüzeyin sizi rahatsız etmesine izin vermiyor. Bu da sizin daha rahat gevşemenize olanak tanıyor. Yüzer gibi kendinizi ferah ve özgür hissetmenizi sağlayan bu tasarım arkaik modellerin yeni tasarım ve teknolojilerle yeniden harmanlanmasından meydana geliyor.

Duravit Nahho küvet sizi kanoda hissettirmek için mümkün olduğunca uğraşılarak hazırlanan bir küvet. Tamamen rahat ettirmeyi amaçlayan Nahho da bir de özel bir başlık bulunuyor. Tamamen uzanmanızı hedefleyen Duravit Nahho başınızı anatomik olarak kavrayan bir kafa yastığını da tasarımına etkiliyor. En sağlıklı uzanma şeklini küvette de kaybetmemeniz ve konforunuzdan ödün vermemeniz için Duravit Nahho’yu sizlerle buluşturuyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir