Dikkat Çekici Merdivenler

cam basamaklı mervidenler

Genellikle filmlerde rastlanılan birbirinden güzel merdivenleri artık evler içerisinde de oluşturmak mümkün. Bunun için gerekli olan en özel tasarımlar daha çok çift katlı olan evler için kullanılıyor. Farklı tasarımlara sahip olan merdivenler evlerin içerisinde rahat kullanım sağlandığı kadar farklı uygulamalar ile belli başlı ihtiyaçları da karşılayabiliyor.

modern merdivenler

Merdiven altında kalan boş alanların değerlendirilmesi için yapılacak olan farklı tasarım uygulamaları var. Bu boşluklar içerisine yapılacak olan çekmeceler sayesinde fazla olan eşyalarınızı bu bölgede kullanabilirsiniz. Diğer bir merdiven tasarımında ise alt kısımda kalan boşluğu kitaplık olarak kullanabilirsiniz.

merdiven kitaplik

Kaliteli Kullanım

Merdivenden arta akan kısımların en kaliteli hali ile kullanılabilmesi için gerekli olan bu uygulama sayesinde aradığınız tasarıma sahip olabileceksiniz. Daha fazla kullanım alanı sağlayan merdivenleri düz ve sarmal hallerine uygun olarak dekor edebilirsiniz. Birbiri ardına gelen ampuller yardımı ile merdivenleri boydan doya ışıklandırabilirsiniz. Dilediğiniz merdivenler için uygulayabileceğiniz farklı basamak tasarımları ve çok daha fazla ayrıntıyı bir arada bulabileceksiniz. Kaliteli tasarımın yeni yüzü.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir