Deri Pencere ve Kapılar

Çeşit çeşit şekillerde ve değişik malzemelerle tasarlanmış birçok kapı ve pencere modeli gördük. Sıra dışı tarzlarıyla ya da lükse kaçan maliyetleri ile mekanın değerine değer kattılar. Her geçen gün genişleyen yelpazesi ile dekorasyon dünyası, deri tasarımlar ile bir kez daha tasarımda sınır olmadığını kanıtladı. Daha önce hiç aklınıza gelmiş miydi ya da hiç deriden tasarlanmış bir kapı ya da pencere gördünüz mü? Sanırım hayır…

Deri Kapı

Deri Kapı

Bir İtalyan firması, farklı bir işe imza atmak isteyerek pakı ve pencerelerde deri malzemeler kullanmayı düşünmüş. Hayli ilgi çekici ve doğal. Önceleri basit tasarımlarla başlayan serüven daha sonra cam, kristal ve swarovski taş süslemelere kadar giderek iddialı, zengin hatta abartılı modellere kadar gitmiş. Sonuç olarak başarılı da olmuş aslında.

Deri Pencere

Deri Pencere

Birçok renk ve desen alternatifi bulunan pencere ve kapı modellerinde devekuşu, timsah derisi, yılan balığı ve piton gibi ürkütücü hayvanların desenleri kullanılmış. Pembe, mavi, kahverengi, hardal sarısı, yeşil, klasik siyah ve beyaz, ateş kırmızı ve metalik renkleriyle sınırsız alternatif de sunuluyor.

Deri Pencere ve Kapı Modelleri

Deri ile tasarlanan kapı ve pencereler, dekorasyonda farklılık isteyenler için benzeriz tasarımlar olabilir. Aynı zamanda diğer ahşap ya da pvc gibi alternatiflere bakıldığında daha avantajlı olabilir çünkü çoğu zaman sadece tozunu almak yeterli olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir