Kapı Stickerı Modelleri


Sticker, dekorasyon unsurlarının en eğlenceli detayları arasında yer alır. Hayal gücünde sınır tanımayan en keyifli dekoratif unsurları stickerlardır.

Kapı Stickerı Modelleri

Kapı Stickerı Modelleri

Sticker çeşitleri duvar stickerı, buzdolabı stickerı ya da kapı stickerı gibi farklı kullanım amaçlarına ayrılır. Duvarları saat ya da tablolarla birlikte görsel güzelliğe ve zenginliğe kavuşturanın yanında birbirinden ilginç ve estetik stickerlar da farklı bir alternatif teşkil ediyor.

Dekoratif Kapı Stickerları

Dekoratif Kapı Stickerları

Kapı stickerları son dönemde özellikle genç neslin yakından takip ettiği bir moda diyebiliriz. Kapı stickerlarının eve ya da odaya girer çıkarken sürekli bizi karşılamış olması insan ruhuna olumlu enerji veriyor, bu da tartışılmaz bir gerçektir. 3D yani üç boyutlu kapı stickerları da dâhil olmak üzere tüm çeşitler çok sıra dışı durmaktadır.

Kapı Sticker yapıştırmaları

Kapı Sticker yapıştırmaları

Kapı boyunca uzanan bir sarmaşık, anahtarlık yerine kullanılan bir model, sizi gözetleyen afacan bir çocuk ya da gerçeğini aratmayan bir saat gibi hemen hemen her şeyin bir stickerını bulmak mümkündür.

Kapı Stickerı Örnekleri

Kapı Stickerı Örnekleri

Kapı stickerlarının duvara uygulanması oldukça basittir. Bakımı da ılık ve sabunlu bir besle kolaylıkla yapılabiliyor. Kapı Stickerları bir yenisi ile değiştirilmek istendiğinde de duvarda herhangi bir iz bırakmamaktadır.

2 Yorum
  1. azra ep says:

    bunlar güzelde nereden nasıl satın alabiliriz. bilgilendirmeniz mümkün mü?…

    • merhaba azra bu ve benzeir modelleri bir cok yapi-dekorasyon magazalarinda bulabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>