Dekoratif Tablo Şeklinde Duvar Saatleri


Saatler artık sadece zamanı göstermesi için evimize astığımız eşyalar olmaktan çok daha ilerideler. Dekoratif saatler her dekorasyona ve her duvar rengine uyabilen harika ürünler. Örneğin çok renkli bir saat modern bir dekorasyon için harika bir tamamlayıcı olabilir. Koyu ve asil bir dekorasyon için ise koyu ve ağır bir saat kullanılabilir.

2'li Kanvas Tablo Duvar Saat Modelleri

2′li Kanvas Tablo Duvar Saat Modelleri

Saatler için de dekoratif tablolarda olduğu gibi çok parçalı resimler kullanılabilmekteler. Bu tip tablolar hem çok farklı bir dekorasyon tarzı ortaya çıkartıyorlar hem de duvar tablosu gibi oturma odası ve salonun en görünen yerine asılabiliyorlar. 2011 dekoratif saatleri modasında en çok tercih edilen modeller parlak ve şık modeller.

3'lu Dekoratif Kanvas Tablo Duvar Saat Modelleri

3′lu Dekoratif Kanvas Tablo Duvar Saat Modelleri

Örneğin ünlü Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’nin resmedildiği bir tablo görünümlü saat, New York manzarasını arka plan olarak almış bir saat veya çiçek desenli klasik bir saat duvarınıza süsleyebilir. Dekoratif tablo saatlerin fiyatı da markaların artması ile düşmüş durumda. Bir çok dekoratif duvar saati bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz fiyatlara ev aksesuarları dükkanlarında bulunabiliyor.

son guncelleme 26 temmuz 2013

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>