Dekoratif Raf Tasarımları

Estetiği kadar fonksiyonelliğini de gün geçtikçe geliştiren raf tasarımlarının arasına şaşırtıcı bir yenilik daha ekleniyor. Duvarlarınızda uygun gördüğünüz yere montelediğiniz modern raflar şimdilerde çok hareketli. Birçok objenizi ya da kitabınızı ya da dilediğiniz her şeyi emanet ettiğiniz ve dekorunuzun en önemli unsuru olan raflar yepyeni tasarımı ile çok daha aranılır bir gereç olacağa benziyor. İlk bakışta fonksiyonelliği konusunda size çok fazla tüyo vermese de kısa bir süre sonra göreceklerinize çok şaşırabilirsiniz.

Yerinde Duramayan Raf Tasarımları

Son zamanların en yeni çizgileri olan kutu raflarda bu yeniliği görmeniz mümkün. 3 Kutudan oluşan yeni tasarım raflar yerinde duramıyor. Yani önceleri duvarınıza monte ederek sabitlediğiniz raflar artık yerini sürekli dönen bir mekanizmaya sahip raflara bırakıyor. Sadece ortadaki kutu raf duvara sabitleniyor ve diğer ikisi bu orta rafın etrafında dairesel hareketlerle sürekli dönüyor. Mekanizması tamamen çelik olan hareketli raflar bu sayede iz bırakma ya da paslanma riskini uzun bir süreliğine ortadan kaldırıyor.

Bu fonksiyonelliği görmeyi isteyeceğiniz her yerde pratik kuruluma sahip bu rafları kullanabilirsiniz. Bu mekanizmayı dilediğiniz şekilde kullanmanız da mümkün. Rafları istenilen pozisyonda sabitleyebilirsiniz. İsterseniz yan yana isterseniz üst üste ya da çapraz her şekilde ayarlayabilirsiniz. Hareketli raflarınızla sıkılmadan sürekli değiştirebileceğiniz dekorasyonlar yaratabilirsiniz. Bir raftan beklenilenden de fazlasını veren bu tasarım ile yaşadığınız yerlerde farklılığın öncüsü olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir