Dekoratif Mumlarla Mekanlarınızın Havasını Değiştirebilirsiniz

Evinde dekoratif mumlardan kullanmayan neredeyse yok gibidir. Özellikle son yıllarda bu tarz mumlar daha fazla insan tarafından tercih edilir oldu. Çünkü sıradan mumların aksine tasarımları ve görsellikleri ile göz dolduruyorlar. Üstelik her büyüklükte dekoratif mumlara sahip olmanız da mümkün. Birçok insan salonunun bir köşesini sadece mumları için ayırıyor ve oraya farklı büyüklüklerde ve kokularda mumlar koyarak hem evinin dekorasyonunu zenginleştiriyor hem de mis gibi mum kokusunun evin her köşesine yayılmasını sağlıyor.

mumluk modelleri

mumluk modelleri

Dekoratif Mumlar Ne İşe Yarar?

Dekoratif mumlarınızın daha güçlü bir görselliği olsun istiyorsanız onlar için tercih ettiğiniz mumluklar da önemlidir. Mesela büyük mumlar kullanmak istiyorsanız aynı büyüklükte cam mumluklar tercih edebilirsiniz. Böylece daha gösterişli görüneceklerdir.

mum

mum

Hatta bu tarz aksesuarlarla tamamladığınız mumlarınızı sadece evinizin içinde değil dışında da kullanabilirsiniz. Örneğin terasınızda ya da kapalı cam balkonunuzda kullanmaya ne dersiniz? Yaz akşamları terasınızda kahvenizi yudumlarken ya da dostlarınızla keyifli sohbetler ederken, bir köşede yanan dekoratif mumlarınız hem gözünüze hitap edecek hem de yaydığı güzel kokusu ile ruhunuzu dinlendirecektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir