Dainty Yatak Örtüsü Modelleri 2015

Dainty Home Beyaz Yatak Örtüsü 2015

Dainty Home Beyaz Yatak Örtüsü 2015

Bundan yıllar önce büyük annelerinizin ellerinin ve gözlerinin nuru ile hazırladıkları örtüler şimdilerde ilerleyen teknoloji ile birlikte tamamen hazır imalata yöneldi. Bu sebepten olsa gerek şimdilerde hazır kumaşların ve işçiliklerin asla yerini alamayacağı klasiklerin değeri yeniden anlaşılıyor.

Dainty Home Renkli Yatak Örtüsü

Dainty Home Renkli Yatak Örtüsü

Eskilerin zahmetini bir kenara bırakıp sadece görselliği ile nostalji yapan marka ve firmalar yeni bir şey denenmişçesine rağbet görüyor ve başarı gösteriyorlar. Denenmişi denemenin riskli olduğu varsayılırsa eskilere ne denli özenli sahip çıkıldığının da farkına varılabilir. Hanımların en çok emek sarf ettikleri konulardan biri olan yatak örtüleri de geçmiş yolculuğuna çıkan tasarımlardan biri.

Dainty Home Leopar Desenli Yatak Örtüsü

Dainty Home Leopar Desenli Yatak Örtüsü

Bu konuda en başarılı markalardan biri olan Dainty Home ise 2015’te birbirinden özel yatak örtülerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Dainty Home Yatak Örtüsü Modelleri 2015

Önceleri sadece yatak örtüleri ile yola çıkan marka Dainty Home zamanla ürün ağına banyo ve salon takımlarını da ekleyerek başarısını her geçen gün biraz daha katlamayı başardı. Bugün itibariyle yurt dışında da olmak üzere toplam 650 noktasıyla müşterilerinin ihtiyacına yanıt veriyor. Kusursuz hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Dainty Home çok özel yatak örtüleriyle 2015’e harika bir koleksiyon kazandırıyor.

Dainty Home Desenli Yatak Örtüleri 2015

Dainty Home Desenli Yatak Örtüleri 2015

Bu koleksiyonda çocukluğunuzda görmeye alışkın olduğunuz iri desenler yorgan ve yastıklarınızın tamamını kaplıyor. Çiçeklerin sembolü olan pembe ve kırmızının tonları ise bu yatak örtülerinde ağırlıklı olarak kullanılan renkler. Özgürlüğü ve huzuru yataklarında görmek isteyenlere hitap eden bu koleksiyonda çiçekler bir tablo gibi çerçeveleniyor. Sizi maziye götürecek bu nostaljik desenlerle yatak odalarınızda yaşanacak bu zaman devinimi sizi çok heyecanlandıracak.

3 Yorum
 1. Burcu says:

  Bu yatak örtülerini nerde bulabilirim acaba ? çeyizimi diziyorum ve bu yatak örtülerini çok beğendim, izmirde yaşıyorum, bulabileceğim bir mağaza önerebilirmisiniz ?

  • admin says:

   merhaba burcu dainty home urunlerini satan her magazada urun cesitlerini bulman mumkun…

 2. Yeliz says:

  Merhaba leopar yatak örtüsünü nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir