Creavit Nava Serisi

Banyo dekorasyonlarının vazgeçilmez markalarından biri olan Creavit, uzun yıllardır armatür ve banyo aksesuarları tasarlıyor. Ürünlerin kalitesi ve şıklığı herkes için vazgeçilmez. Creavit banyo aksesuarları sadece şık olmakla kalmayıp son derece işlevsel ve enerji tasarrufu sağlayan tasarımlardır. Koleksiyonlarına sürekli yeni seriler ekleyen Creavit, şimdide Nava serisi ile göz kamaştırıyor.

Bir armatürden daha fazlasını bekleyenler için Nava serisi benzersiz tasarımlar sunar. Kalite ve şıklığın yanı sıra tasarrufçu ve hijyeniktir. Creavit benzersiz birçok özelliği ile banyo ve mutfak dekorasyonlarına Nava farkını getiriyor.

Creavit Nava Serisi

Creavit Nava Serisi Özellikler
Uzun ömür
Seramik disk katuş
Özel akış filtresi
Otomatik kilitleme
Duş kumandası
Fonksiyonel tasarım
Modern dizayn

Creavit Nava serisinde yer alan armatürler, gelecek zamanların ıslak mekan dekorasyonlarına ışık tutuyor. Modern dizaynı ile benzersiz tasarımlar sunan Creavit, fonksiyonelliği de düşünerek suyun akışını ve zamanını kontrol ediyor. Otomatik kilitlenme özelliği ile su sarfiyatını azaltan ve tasarruf sağlayan Creavit, her ürününde olduğu gibi bu seride de su israfının önüne geçiyor. Nava serisi şık görünümü ile her mekana uyum sağlayabilir. Uzun ömürlüdür ve yıllarca kullanılır.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir