Country Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Konforlu, modern ve samimi bir havayı pastel renkler ile doğal bir şekilde ortamlarınıza uygulayabileceğiniz en ideal dekorasyon biçimi country dekorasyon yöntemidir. Country tarzı dekorasyon herkesin bildiğinin aksine koyu renklerden oluşmamaktadır. Pastel ve toprak renklerinin yoğunlukta kullanıldığı bir dekorasyon yöntemidir.

Country tarzı dekorasyon ile evlerinizi oldukça sade ve basit bir şekilde konforlu şık mekanlar haline getirebilirsiniz. Beyaz, krem ve toprak renginin tüm tonlarını mobilyalarınız ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

Country Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Country Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Country Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı?

Seramik veya topraktan üretilmiş olan aksesuarlar, ferforje parçalar country dekorasyonunuzu tamamlayacak en önemli parçalar arasındadır. Country mobilyalarda işçilik fazlasıyla önemlidir.

Country Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Country Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Yumuşak hatlı ve gözü yormayacak el işçiliğine sahip mobilyalar ile mekanlarınızı country tarzına uygun ferah ve havadar bir görünüme sokabilirsiniz. Dekorasyonun bütünlüğünü tamamlayabilmek için ise duvar renklerinizi de yine country dekorasyona uygun olacak şekilde açık renk tonlarından seçebilirsiniz.

Country dekorasyon uygularken dikkat etmeniz gerekenler arasında sadelik ve ferahlık ilk sıralarda yer almalıdır. Bu 2 noktaya dikkat ettiğiniz takdirde hayalinizdeki stili mekanınıza yansıtabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir