İstikbal Mobilya Rengoki Genç Odaları


İstikbal Kayra Genç Odası Takımı

İstikbal Kayra Genç Odası Takımı

İstikbal Alvin Genç Odası Takımı

İstikbal Alvin Genç Odası Takımı

Mobilya sektörünün öncüsü olmaya devam eden İstikbal Mobilya, Rengoki çılgınlığı ile hayalgücü ve tasarımların sınırlarını zorlayan yeni mobilya ürün grubu ile 2011’e başlıyor. Her yıl sunduğu yenilikçi konseptler ile mobilya sektörünün lideri olmayı başaran İstikbal Mobilya, çocuk ve genç odalarında yeni bir dönem yaratacak yeni koleksiyonu ile sektöre damgasını vuruyor.

İstikbal Eva Genç Odası Takımı

İstikbal Eva Genç Odası Takımı

Çocuk ve gençlere kendi odalarında yeni ve yaratıcı bir dünya yaratmak için tasarlanan Rengoki modelleri maviden turuncuya, kırmızıdan yeşile kadar farklı renklerle çocuk ve gençlerin hayalgücü ve yaratıcılığını odalarına yansıtma için en güzel fırsatı sunuyor. Birbirinden dinamik ve enerjik birleşmelerle işlevlik ve tasarım özelliklerinden oluşan bu koleksiyonda bulunan Neon, Valensia, Carmen, Enjoy, Line, Karel, Oscar, Prenses, Puzzle, Speed, Tempo ve Cera ürünleri çocuk ve gençlere odalarında yeni dünyalar yaratacak kadar iddialı.

İstikbal Mobilya Rengoki Oscar Genç Odası Takımı

İstikbal Mobilya Rengoki Oscar Genç Odası Takımı

Bu harika mobilyaların bulunduğu koleksiyonun en güzel modelleri çocuklarımızın istekleri doğrultusunda tasarlanmış. Koleksiyonun en göz alıcı modellerinden olan Oscar, turuncu mavi ve sarı tonlarının kombinasyonundan oluşur. İki ya da üç kapılı gardırobu, modern karyolası, komidini, çalışma masası ve kitaplığı ile her öğrencinin beklentisine cevap veriyor. Çalışma masasının arka tarafında bulunan gizli raflar ise kullanım kolaylığı sağlıyor.

İstikbal Mobilya Rengoki Speed Genç Odası Takımı

İstikbal Mobilya Rengoki Speed Genç Odası Takımı

Havalı tekerlekleri ve açıp kapanabilen farları ile spor otomobil görünümüyle çocukları maceralara almak için tasarlanan Speed ise Özel çıkartmalar ile süslenen kabartmalı üç kapılı gardırobu ve komodini, şifonyeri ve özel tasarlanan fonksiyonel çalışma masasıyla Speed, koleksiyonun en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor.

son guncelleme 21 may 2013

Tags:
2 Yorum
  1. ayfer sarı says:

    Rengoki Speed Genç Odası Takımı’nı nerede bulabilirim.Ayvalık ta oturuyorum.teşekkürler

    • merhaba ayfer, ayvalikta yer alan istikbal magazalari ile kontaga gecebilirsiniz, Ozenler LTD Telefon:(266) 338 11 31, Ucgun Koza Telefon:(266) 312 22 66 Bu magazalar sorunuzun cevabini verecektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>