İstikbal Çocuk Odası Halıları


İstikbal mobilya 90′lı yıllarda daha çok klasik tarzda mobilyalar üreten bir firma olarak bilinmekteydi. Ancak firma son yıllarda bu imajı yıkacak tarzda çalışmalara imza atmaya başladı. Nevresim takımlarından çocuk odası takımlarına kadar çok farklı konseptte çalışmaları İstikbal mağazalarında görmek mümkün. İstikbal mağazaları Türkiye’nin her iline yayılmış durumda . Ayrıca İstikbal mobilya ürünleri internet sitesinden de temin edilebiliyor.

İstikbal Çocuk Odası Halı Modelleri

İstikbal Çocuk Odası Halı Modelleri

İstikbal mobilya’nın son yıllarda en çok dikkat çeken ürünlerinden biri de çocuk odası halıları oldu. Çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanlarını desen olarak kullanan bu halılar yumuşak yapıları ve sağlam dokuları ile de dikkat çekmekte. Çocukların yaramazlıklarına karşı kolay temizlenebilir şekilde hazırlanan ürünler çocukların hassas ciltlerine zarar vermemek adına özel boyalar ile boyanıyor. Kız çocukları daha çok Tweety’nin resim olarak kullanıldığı halıları beğenirken erkek çocukları Bugs Bunny’i seviyorlar. Tüm çizgi film karakterleri halılara en sevimli halleri ile yansıtılmış durumda. Çizgi film karakterlerinin sevimli çocukluk hallerini de bu halılarda bulmak mümkün.

İstikbal Mobilya Çocuk Odası Halıları

İstikbal Mobilya Çocuk Odası Halıları

Tags:
1 Yorum
  1. Çok güzel halılar var ya, tweetyy ve bugs bunny olan halılara bayıldım, bizim ufaklığın odasına almak lazım böyle bişeyler :)

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>