Çilek Mobilya Çocuk Odası Modelleri


Çilek Black Pirate Çocuk Odası

Çilek Black Pirate Çocuk Odası

Çilek Mobilya, çocukların renkli dünyalarını tasarlamaya devam ediyor. Rengarenk çocuk takımları ile en güzel modelleri üreten Çilek Mobilya, 2014 yılı içerisinde de yepyeni tasarımları ile vitrinlerde ki ve odalarda ki yerini alıyor.

Çilek Cupcake Çocuk Odası

Çilek Cupcake Çocuk Odası

2014 yılına özel olarak üretilen mobilyaların daha çok pembe renklerde olduğunu ve güvenilirlik konusunun oldukça fazla düşünüldüğü görülmekte.

Çilek SL Şirin Kız Çocuk Odası

Çilek SL Şirin Kız Çocuk Odası

Erkek ve Kız Çocuk odalarında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de güvenilirliktir. Çocukların en sevdiği kahramanların da mobilya modellerinde oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz.

Çilek Biconcept Erkek Çocuk Odası

Çilek Biconcept Erkek Çocuk Odası

Herkesin çocuğunun farklı kahramanlara ilgi duyması ve onların olduğu mobilyaları istemesinden dolayı çeşitlilikte bir hayli fazladır.

Çilek SL Biconcept Erkek Çocuk Odası

Çilek SL Biconcept Erkek Çocuk Odası

Sadece çocuk ve bebek odası modelleri üreten Çilek Mobilya, çocukların dilinden anlayabilen bir kuruluş olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Çilek Dalmaçyalı Çocuk Odası

Çilek Dalmaçyalı Çocuk Odası

Çocuk odaları, çocuğun gelişim alanları olmasından dolayı rahat edebilecekleri, ders çalışabilecekleri ve rahat bir uyku çekecekleri yer olması gerektiğinden mobilyaların önemi de artmaktadır.

Tags:
2 Yorum
  1. filiz güler says:

    valla cok begeniyorum hem de cok cocukarımında olmasını istiyorum lakin cok pahalı geliyor bana o yüzden sadece bakmakla kalıyoruz

    • tesekkurler filiz yorumun icin, su siralar hemen tum mobilya firmalarinda kampanya var Cilek mobilyada indirim mevcut belki butcene uygun bir model ile karsilasabilirsin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>