Çilek Mobilya Çocuk Aksesuarları

Bebek, çocuk ve genç odası denildiği zaman ilk akla gelen marka Çilek Mobilya 15 yıllık tecrübesini bu akılda kalıcı başarılarla sürdürmeyi hedefliyor. Yüksek güvenlik ve kalite belgesine sahip Çilek Mobilya koleksiyonları yüksek teknoloji ile ve AB kriterlerine uygun malzemelerle üretiliyor. Belirli bir yaş kesimine hitap ederek üretim yapan ilk marka olarak tanınan Çilek Mobilya kendi alanında estetik, konfor ve kalitesiyle kendi alanında her daim tek ve rakipsiz olmayı amaçlıyor.

Çilek Mobilya Sandalye ve Abajur Modelleri

Çilek Mobilya Sandalye ve Abajur Modelleri

Her zaman ve her şekilde en güvenli, fonksiyonel ve en ekonomik hizmeti sunmayı misyon edinen Çilek Mobilya çocukların ve gençlerin ihtiyaç ve zevkinden ne denli iyi anladığını zengin seçenekleriyle ispatlıyor. Çocuklarınızın en büyük hayali olan kendi tarzlarını ortaya koyan özel odaları hali hazırda çilek mağazalarında sizleri bekliyor.

Çilek Mobilya Halı ve Perde Modelleri

Çilek Mobilya Halı ve Perde Modelleri

Çilek Mobilya 2015 koleksiyonlarında bebek odaları, çocuk odaları, genç odaları, mobilyalar ve aksesuarlar gibi başlıklar var. Çocuklarınızın aksesuar ihtiyacını da düşünen marka odalarını baştan aşağı en ufak ayrıntısına kadar döşüyor. Kişisel ihtiyaçlarında bu koleksiyonda yer aldığı düşünülürse gençlere bir Çilek odası yeter.

Nevresim Takımı, Pike Takımı ve Uyku Setleri

Nevresim Takımı, Pike Takımı ve Uyku Setleri

Aydınlatmalardan bornoz ve havlulara, cibinliklerden halılara, nevresim takımlarından puflara ve sandalyelere kadar her ihtiyacınızı karşılayan bir koleksiyon ile çilek mağazalarında. Yatak odası takımlarındaki haylaz çizgiler çilek aksesuar koleksiyonunun neredeyse her detayında göze çarpıyor. Çilek mobilya tıpkı adı gibi çilek gibi tasarımlarla yolunda emin adımlarla yürüyor.

Etiketler:
2 Yorum
  1. Merve says:

    Sonunda aileme istediğim çilek genç odasını aldırdım 🙂 sıra geldi aksesuarlara, çilek genç odası takımı aldım ve çok memnum, hem güzel hem rahat hem de kıskandırıyor 🙂

    • admin says:

      haklisin merve, cilek genc odalari bakilinca rakiplerinden bir adim onde gibi duruyor fiyatlarinda biraz daha indirim yapsala cok daha guzel olacak 🙂

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir