Broderi Narin Tül Perde

Yenilikçi çizgisiyle gündelik yaşama ayrı bir tat katarak ev tekstilinde büyük modalara ve trendlere öncülük ederek başı çeken Broderi Narin, geliştirmiş olduğu tütün yaprakları serisi ile ortalama olarak her gün, ortama uygun, rahat ve ferah, güzel ve düzenli dokunuşları ile ortama canlılık katıyor.

boderi narin

boderi narin

Dokunuşu ile ortamı bambaşka bir havaya bürüyüp ortamı etkileyici dokunuşu sayesinde olması gerektiğinden çok daha güzel ve ferah bir ortama çevirebilecek çeşitli nitelikler sunuyor.

Broderi Narin Tül Perde

Broderi Narin Tütün Yaprakları Serisi, irili ufaklı, küçük ve büyük biçimde, bir çok artısıyla kahveli, bejli, tarçınlı ve kum pembeli yumuşak çeşitleri ile ortamı şık bir mekan haline çeviriyor ve capcanlı bir görünüm sergiliyor.

boderi narin tül perde

boderi narin tül perde

Broderi Narin Tül Perde bu seride yer alan kumaşlar, metalsi parlaklığı sayesinde kullanıldığı ortamı bambaşka bir görünüşe ve bürünüşe çevirebilen bir özelliğe sahip, her perde de ve sette olmayan bir durum söz konusu. Dökümlü ve güzel dikişli uygun ve zarif kumaşlardan oluşan bu set kullanıldığı mekanda abartısız olarak zarif ve şık bir görünüm sergiliyor.

tül perde modeleri

tül perde modeleri

Brderi Narin Tül Perde Seri çeşitli kombineleri ile farklı ortamlara ve farklı görsellik zevkine de hizmet ediyor tabii ki. Serinin düz kullanımlarını ise her yerde kullanabilmek mümkün, bu sayede kullanışlılık bakımından da güzel bir haber. 80 yılı aşan deneyimli birikimiyle 250 den fazla şubesinde hizmet veriyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir